Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 4


dyplodok

Recommended Posts

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj,

chybí mi poslední coop trofej - osvobodit základnu. Pokud se najde dobrovolník, rád oplatím :))

Můj nick na psn: Afghan3c

Díky

Update: mise splněna, kdyby chtěl někdo helfnout, písněte, dokud hru mám :)

Upraveno uživatelem Afghan3c
platinka :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nevíte někdo jak to ze nejdou posílat klice ? A jinak já se da hrát s kamaredem co op když nemá hru slyšel jsem ze to jde ? Dík za odpověď .

Jde to prave pomoci tech klicu. Kamos si musi stahnout time demo ze storu a ty mu posles klic diky kteremu muze hrat po dobu dvou hodin s tebou ten coop. Kdyz jsem to zkousel ja tak se ale ke me kamos nedokazal pripojit. Hazelo mu to furt nejakou chybu takze ozkouseny to nemam. Ale myslim si ze nedavna aktualizace snad mela resit problem s pripojovanim v coopu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu. Mám dohráno 94 % a nemůžu ukončit 3 úkol Yogiho a Reggio "Nazí a křičící" /nejprve plavete v podzemí dvou jeskyní, pak jedete na vodním skútru a ve stodole najdete Vaše vybavení/. Vybavení jsem našel a přesto se úkol neukončl. Věnuju se tomu průběžně několik hodin a nic :(. Můžete mi někdo, kdo má již dohráno, poradit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu. Mám dohráno 94 % a nemůžu ukončit 3 úkol Yogiho a Reggio "Nazí a křičící" /nejprve plavete v podzemí dvou jeskyní, pak jedete na vodním skútru a ve stodole najdete Vaše vybavení/. Vybavení jsem našel a přesto se úkol neukončl. Věnuju se tomu průběžně několik hodin a nic :(. Můžete mi někdo, kdo má již dohráno, poradit???

Chyba ve hre... nepichej si od zacatku mise zadnou injekci a mise se pak ukonci jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, tento post patří všem těm, kteří využívají/li české titulky ve Far Cry. Jedná se o anketu, zda má Ubisoft pokračovat v CZ lokalizaci do svých her. Za mě určitě ano, anketa zabere cca. 1-2 minuty vyplňování. VYPLŇUJTE, SDÍLEJTE, POSÍLEJTE KAMARÁDŮM, DÍKY!

http://ubisoft.fluidsurveys.com/surveys/ckm/fc4-localization-part-loc/?l=cs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu