Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed Unity


rico4

Recommended Posts

Zdravím...

Tak pro nás majitelé PC jsem testoval ACU...Jak na OS 7,8.1 není stabilní hra ale i jiný všechny hry.Hry na kterým systému jdou plynule je W8 Pro. 64bit

Já mám Core2quad q6600.GK Nvidii 640 a 4gb ram...používám Norton,Avg Tuneup,Ccleaner.udělám zákaz jiných programů v (AVG.a i msconfig)a na konec defran.disk.

Vyšel i Patch neboli Crack 1.2.0. na kterým rozjedu krásně až sem se divil

Tak i malé info jaký je OS nejlepší pro Hry slabšího PC

A co se týče jaký dojem mám ze Hry?pro mě jeto špatný díl.co mohl Ubi udělat.hra je nedodělaná,ovládání je hrozný,krytí o tom ani nemluvím.nej byla dvojka a pro mě jako by film piráti z karibiku.tak to byl AC:Black flag :)

Tak je na vás jestli se pro tu hru rozhodnete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim, první sekvenci jsem hrál nadvakrát (poprvý špatnej patch, kterej neukládal), takže mám nahráno tak 5-6 hodin, a hra mi přijde celkem v pohodě. Hraju přes xboxovej ovladač, takže ovládání v pohodě, krytí se mi celkem líbí, ale je tam spousta novej věcí, na který si člověk musí zvyknout a musí se s nima sehrát. Za mě to teda rozhodně až tak špatnej díl není (zatim jedinej AC, kterej jsem nedohrál, je Revelations), ale jak píšeš, tak na AC2 zatim nic novějšího nemělo.

Jinak teda Win7, core i5 4570, R9 270 2GB, a 8GB ramky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem byl v tý situaci jaký ty..ale na tom jak jsem napsal 1.2.0. už to jde.a CZ tam akorát se musí změnit složka v ALI213 tak to zkopíruji jak to má vypadat....

; Change your name here

[settings]

PlayerName=ALI213

; Remove the ; to select the Uplay language, you still need to change the language on the game Options

[uPLAY]

Language=Czech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu