Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dragon age instalace


Vallhal99

Otázka

Čau lidi stáhl jsem dragon age 3 přes iso2god nahrál má to 2DVD jedno jsem nahrál normálně do inter.hdd do složky 00000002 tj instalační a druhé jsem dal na ext.hdd do 00007000 když to zapnut hra načte a napíše že chce abych vložil play dvd tak jsem to zamněnil první za druhé a naopak zapnu hru a hra mě napíše že chce instalaci 7.1gb kliž dám instalovat do inter hdd tak se nic nestane co mám ještě zkusit? dokonce jsem skusil i to že jsem do šložky 00000002 a 00007000 dal oboje dvd a furt to stejné když to dám do jinšího programu iso extract tak ta spodní lišta jen proběhne napíše hotovo ale nic se nestane trvá to cca 10s co s s tím je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jedno dvd obsehuje content takze je treba jej vyextrahovat pomoci image browseru (složka 00000002) a druhé dvd převést pomocí iso2god a po tom rozkliknout složku kterou vytvořil iso2god a vložit do ní složku 00000002 (bude v jedné složce spolu s 00007000). Pak by neměl být problém ;) (Tento postup mám ověřený u jiných her konkretně s touto hrou žádné zkušenosti nemám pokud nebude fungovat předem se omlouvám)

Upraveno uživatelem eventai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

právě že už se mi tedka po druhé stalo stáhl jsem to dragon age i watch dogs když to dám do iso extract či image browseru tak v tom iso extract projede jen spodní čára a nic napíše to že je hotovo ale jen prázdna složka a image browser napíše přístup odepřen čím to je? obě dvě hry jsou od COMPLEXu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Určitě jsis dal ohromnou práci hledat tady na foru jestli tu něco už není co? http://console-forum.net/tema/158858-xbox-image-browser-gt-pristup-byl-odepren

Radši jsi X minut psal post a čekal na druhej den než ti někdo vůbec napíše než aby jsis to za půl minuty našel a za 10 sec to JEN PRO ČTENÍ odklikl

Upraveno uživatelem Dais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu