Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s flashnutim psp


Medwen

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Proc jsi predelaval 3.71 M33 na origo 3.71??

Jestli mas Universal Unbricker V3 , tak to zkus unbricknout.

Pokud jsi to delal z nejakeho unbrickeru a vznikla Ti tadyta chyba ,tak tam mas na ty karte nejakou chybu .

Tak si musis nekoho najit kdo ho ma bez chyby a pak preinstaluj PSPcko jeste jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No uvidis. Ja mam na 256 MB karte Pandoru,na 512 MB karte mam Universal Unbricker V3 a na 1GB karte mam Ultimate Magic Memory Stick a vse funguje jak ma.Sezen nekoho s kartou kdo ma Unbrickera V3 a nejdrive zkus preinstalaci .Pokud mas Brick.A pak teprve res kartu.

Hele prosimte, zprovoznil jsi ten Ultimate Magic Memory Stick na slimovi? Co drzis aby se ti zobrazilo neco na displeji? Me se jen rozsviti zelena LEDka - stejny problem mel i tommzs... slysel jsem neco o HOLDu a WiFi ale nvm nvm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na Slimovi jsem to netestoval jen na Fatovi.Slimka jsem delal jen pres Unbrickera V3.Zitra budu delat jedno Slimko ,tak pro zajimavost nejdrive zkusim vlozit Ultimate Magic Memory Stick.Zitra napisu jak jsem dopadl .

ok, diky, zkus to s tim holdem, wifi zaplou/vyplou apod.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu