Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II: Scholar of th First Sin


headhot

Recommended Posts

Já z toho mám rozporuplné pocity..některé lokace se jim povedlo parádně vylepšit na obtížnosti dobrý designem ale některé jsou prostě tragické a nepřátelé tam se my kolikrát zdají že se tam nehodí...Shrine of Amana je teď ještě horší pokud nemáte ranged attack..a i když se těžká jak prase tak alespoň podporuje to, že byste měli ten luk/kuši použít..nicméně opravdu teď konečně potřebuju i jiné healing itemy než džemy a estus protože dochazí hodně rychle..

K těm invaderům, já zatím narazil jen na npc postavy..vůbec se mě nedaří nějáký pvp..snad jednou jsem byl vyvolán na pomoc..

Ještě k porovnání s BB. Ano BB je umělecky daleko lépe ztvárněná..ale herně my sedí víc DS a hraje se mě lépe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Potreboval bych se na neco zeptat... Jsem ve Shrine of Amana a potrebuju si vyvolat pomoc na bose... Momentalne nejsem v zadnem Covenantu,a mam tu jen jednoho pomocnika kterej stoji uplne za prd... Existuje nejakej covenant do kteryho kdyz vstoupim tak mi prijde na pomoc vic hracu? ... Ale ne aby me zmasakrovali [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V amaně je pokud vím Lone Hunter Schmidt a pak u třetího bonfiru Felica the Brave..je to težký průchod..

Kovenanty přímo na vyvolávání spoluhráčů přímo neexistují..budeš muset hledat summon sign na zemi někde...případně pokud to hraje i tvůj kamarád tak pomocí prstenu od kočky v Majule se lze napojit do hry druhého..

Pevný nervy přeji mě ten průchod Amanou včera trval asi hodinu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ted jsem udelal bose a dal docela zabrat... Felicia the brave byl prave ten pomocnik kterej moc nepomohl ale pak prisel nejakej Carlos souls (nebo tak nejak ) a bylo to fajn... Jinak ta Felicia to je teda pocitac a ne zivej hrac? Ja tohle nejak uplne nechapu... Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Felicia je počítačové NPC...no není to uplně lehké pokud se chceš cíleně spojit s kamarádem (musí odpovídat Soul memory level - ve statech číslo nahoře vpravo) ..takže jsi odkáyán na to zda ostatní hráči nechají na zemi značku aby ti pomohli..nicméně ve hře je moře počítačových pomocníků..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dante, vim,ze me rad kritizujes,ale moje kritika je opodstatnena. Ty tyhle hry neznas a vlastne je nikdy ani nepochopis.

bloodborne je sracka v tom,ze ng+ a dalsi ++ jsou tak strasne lehke,ze bossove nemaji hp boost jako bossove v dungeonech. za jejich zabiti dostanes takove blood gemy s 20% att up boostem,ze si pak rikas,wtf

dark souls 2 to zkusil jinak, pridal vice nepratel,nez bylo nutne,ale zase nepochopil,ze musi pridat hp bossum,takze kdyz vis,kam mas jit, tak bosse das v poho. Dark souls II stale jde projit na 1 lv,tahle hra neni o boostovani postavy.

Ale pridavat vice mobu navic,kde jsou zbytecni,aby na vas udelali boogymana,sry. Proc ale dlc jsou stejne,protoze jsou z cele DSII tak hrozne epic,ze by fromsoftware si nasral do bot,kdyby je zmenil.

Nadavam,ano,ale mam duvody,tuhle serii miluji, budu ji hrat,ale tohle uz je moc. Zlaty demon´s souls.

P.S. zahrej si predesle dily,dokud je hrat nebudes tvuj nazor je pro me neco jako (_,_)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no první jsem tu měl vysvětlení, ale když se chováš takhle.. :) tak jsem to raději smazal můj názor je ti u prdele, takže to tak nechme, mě už tvůj taky, aneb člověka, který na vše nadává ale stejně tu hru kupuje a pak hraje, i když pořád všude křičí, jaká je to kravina... to mi na názor taky stačí...

já si je dohraju a s chutí a hlavně...bez předsudků jako máš ty, ono by stačilo, aby člověk neseděl nonstop na wikipedii a nepřečetl si každou radu a vše nevygooglil.. to pak musí být výzva jako prase...od začátku hrát a vše vědět..pak poučovat o tom, jak já nic nechápu

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tu meduzu jsem normalne urubal,nic jsem tam nevymyslel[emoji1] ... Ja jsem v teto lokaci zapomel na jedny dvere a ted pri pruchodu jsem na to prisel... Takze uz neresim ze nevidim bosse ale resim ze se nedostanu k zamrzlejm bednam... [emoji1] mam pocit ze dlc asi bude trochu tvrdsi orisek [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a jak je to s ng+,nekde jsem slysel ze se musi zabit vsechny npc pstavy je to pravda? Jinak ale v Majule mi sviti po zasednuti k bonfiru Begin jorney to Drangleic 2 ... Jinak diky za rady,pro me uz je obrovskej uspech ze jsem to vubec dohral,rpg mi moc nejdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu