Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II: Scholar of th First Sin


headhot

Recommended Posts

tak hlavne dohraj vsechny 3 dlc:) Jinak,jak jsem hral bloodborne tak jsem sel ihned do 2-Hand,ale zde je problem,ze se pri utoku R2 i dost nici. V DS jsem vzdycky volil zbran s nejvetsim dosahem. Takovy halbert a spear jsou epic. Greatsword je fajn,ale az budes mit vetsi armor,protoze jsou dost pomale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dekuji,ja hraju s drevenou palici a Fire long swordem,oba na +10,ale tady mam pocit ze uz ke to malo [emoji1] ted jsem zkousel mec Key to the Embedded- ma peknej set ale porad premyslim jestli to neni fakt nejakej klic a jestli to nejde nejak rozdelat... Zkusim bastard :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhlediska,ze uz hraje DLC,tak bych volil nejakou boss souls weapon

Koukal jsem co mam v inventu,jak poznam souls weapon?Mam tu napr. Giant warrior club,Malformed skull,Grym Great hammerq a Dragon tooth,sice maj velkou damage,unesu je ale netrefim(asi malo dexterity?)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,chapu teda princip tehle zbraní takhle : rychle se ničí,některý mají kouzlo (ohen,led atd. co dava další dmg),nezaměří na protivníka,ale pokud se slušně vyleveluje tak stačí jedna rána a i hodně silnej protivník je k.o... chapu to spravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pointa těch zbraní je že jsou unikátní ..některé mají speciální schopnosti pří silném útoku, unikátní moveset apod.. například Kings Ultra Greatsword při zásahu protivníka snižuje durabilitu jeho věcí, štít looking glass knighta umí odrážet kouzla a můžeš tak i trefit nepřítele a výčet může jít dál..některé jsou podstatně lepší než druhé..a je jich několik, které jsou naprosto k ničemu (např. Acred sword z duše Flexile Sentry). Doporučuji mrknout na wiki..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepritele zameri kazda zbran, ale problem je u tezkych, ktery maj spatnou pohyblivost. Ja pouzival dlouho pursuer greatsword a smetler ultragreatsword v kombinaci s nejakou lehkou, rychlou zbrani.Naposledy mi ale velmi vyhovoval lost sinner great sword, ci tak nejak se jmenoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono casem zjisti,ze nema cenu zamerovat monstra a bossy. Prichazi tim tak o crital utoky. Musim rici,ze bloodborne me v tomto smeru hodne naucil a DSII tedka hraju jinym stylem.

kdyby v DSII odstranili tu vahu a bylo by to jako BB,tak kazdy hodim s 2H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem se dostal k bossovi a jsou to 2 tygri a bylo to celkem rychli pac jsem cestou vyplejtval estus flasky... Co bych dal za jeden bonfire u bosse :-) .... S tou cedtou jak pises- ja sel vlevo od domu ke domu a pak je tam ta zmrzla lavka.... Nebo tam vede jedte jina cesta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mi povidej,ja uz tu taky penim... Hruza... Mam ale pocit ze jak tam sviti to svetlo a chvilku je boure a chvilku ne ze me to svetlo jakoby objevi a pak se ozve ten zvuk+ kone....zkusim bezet a uvidim... Ale je to desny

Edit: No jako ja na to prdim... Tohle je fakt extrem.... Vyplacal jsem tu akorat inventar,tohle je strasne pritazeny za vlasy... Vratim se sem jindy

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem se u toho tak rozcilil,ze jsem to musel vypnout :) ...jeste jsem v tomhle dlc zkousel ten zaverecnej bossfight a taky lahudka.... Konec tohohle dlc (ty tygri a finale) mi pripada fakt dost prestreleny a pritazeny za vlasy

EDIT : proc mi nejde vstoupit do dlc Sunken king? Nevite nekdo? ...Pres portal jsem se dostal ale dvere jsou zavreny

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuješ item pro otevření brány...pro ivory je to ten frozen květ, pro zbylé si nevzpomínám..ale také nevím kde zbylé dvě jsou, zatí jsem je nenašel..ale ještě jsem ani neprocházel DLC..ještě aby to tak byla odměna za zabíti Luda atoho druhého tajgra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu