Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II: Scholar of th First Sin


headhot

Recommended Posts

Jak moc se lisi NG+, krome HP a damage nepratel? Meni se tam i neco jineho? At vim, jestli to ma cenu hrat (jen silnejsi nepratele by me asi nebavili), nebo to mam zase prodat. :)

Rozhodne stoji za to to hrát na NG+, padaj novy předměty ,brnění,ring+2-různé tipy,každopádně podruhé je to hratelné;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja uz mam knighta na 150 lvl a prvni datac kde je drak mam zasebou.ted nemuzu sundat toho kralovho strazce jak je uplne dolu s ohnivou twohandou☺tak stech nervu jsem si udelal sorcerera.ale o tech datacech sem nevedel.jak to mohli takhle ♥♥♥♥♥♥??jak to magicove dohraj??omg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem s magem udelal ng++ a platinu a pak jsem si koupil datadisky,kde jsem pak zjistil,ze mi je magie na ♥♥♥♥♥ a tak jsem si musel udelat chodici melee masinu.

Jinak s magem jde udelat spell parry spell ,ale chce to hodne casu. Nekteri bossove v dataci me prisli i kdyz ma clovek skill,tak stejne potrebuje nekoho do party. Je to hlavne znat ve vyssich ng+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj datadisky jsou naprd s magii, hlavne ten v zime

toto : http://darksouls2.wikidot.com/soul-flash ci teda spis toto http://darksouls2.wikidot.com/soul-bolt jestli se nepletu, udelas parry a kouzlem ho odrovnas

tuto zbroj chci do DS3, 1439387565.jpg (mec si muzou nechat) :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne vsechny souboje jsou o tom se naucit tu mechaniku souboje. Da treba 2x hit a pak 2x kotoul do strany a jeden dozadu a pak zase znova. Je to obcas otrava,ale pak pujdes novy ng+,++ a zjistis ze souboje je porad ten samy. Samozrejme nekteri bossove maji jeste pomocniky od ng+,ale na dalsi uz je to pak stejne.

tim spell,parry, spell. Proste souboj na dalku strelis on se k tobe priblizi,ti mu das parry (nejlepe pak hit zbrani,animace) a pak znova spell. U tech silnejsich monster je to fakt nekdy potreba. Kouzla jsem vetsinou pouzival na odlakani od skupiny. Jinak souboje s black phantoms jsou hlavne o parry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Konecne se blizim prvnimu dohrani DS2 (SotFS)...a zajimalo by me, jak sakra vychytat Soul Memory tak, abych pri NG+ mel s kym hrat. Mam ted problem jeste v prvni hre s tim, ze asi mam moc vysoky SL (a to uz znacnou dobu beham s Agape Ring...ale ze zacatku jsem to dost lamil) a proste nemam vubec nikoho v DLC lokacich, a vetsinou nikdo nebyl ani v tech predchozich. Ale kdyz polozim sign ja, tak me obcas i nekdo privola (a v jejich hre byva privolanych hracu vic). Arena na moste je vzdycky plna a funguje, takze spatnym pripojenim to nebude. Bavi me hrat to online, takze bych z NG+ nechtel mit zase pul hry solo. :) Ale nevim, co s tim pitomym systemem parovani. Obzvlast, kdyz pocet hracu uz ted nebude asi tak moc vysoky.

Btw, zkusil jsem sve devence jen v satickach a lodickach nacpat do jedne ruky Greatsword a do druhe Lion Greataxe...a je to s tim celkem sranda. :D Jen lidi v arene obcas nechapou a padaji k zemi, kdyz ty zbrane vytahnu z kapsy. :cheesygrin:

Btw 2: V arene na moste jsem po jedne vyhrane bitve nasel na zemi 40 Human Effigies. 40! To se splnila nejaka podminka a byl to drop, nebo mi to tam nejaky dobrak zanechal?

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu