Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz - Y/RLOD - co k tomu přispívá?


mimoa23

Otázka

Zdravím.

Ctěl bych se zeptat na možnost vzniku YLOD nebo RLOD.

Předpokládám, že stejně jako u XB RROD je na vině špatný kontakt mezi CPU a/nebo GPU.

Moje PS3 po zapnutí blikne zeleně pak žlutě pak zas zeleně, zapípá a bliká červeně.

Dotaz: Nemám připojen ovladač, video kabel a hlavně chybí wireless karta. Případně není připojena BD.

Mohly by tyto parametry ovlivnit vznik ylod? Řekněme, že mám funkční stroj a odpojím výše zmíněné, bude fungovat nebo hodí nějakou formu chyby?

Díky za odpověď.

Upraveno uživatelem mimoa23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemusí být připojeno nic z toho co píšeš a konzole musí najed normálně. Stačí chladič, deska, zdroj a zapínání.

Co se týče YLOD / RLOD z 99% je na vině GPU čip samotný, v ostatních případech jde o vadu způsobenou uživatelem (fyzické poškození) případně zničení čipů nahříváním horkovzduškou, troubou atp.

Hlavní příčinou vzniku je dlouhodobé přehřívání čipu, tzn ucpané chlazení - stará zatvrdlá teplovodivá pasta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky no...

Nebudu zakládat nové téma a zeptám se přímo zde.

Teď mám funkční kozoli s nefunkční mechanikou - jak píšeč výměna lejzru je pejn in d es.

Je to CECHC04 fw 4.40. Jak se dostat na 3.55 k provedení CFW. Resp. prodává tady někdo HW progskeet (pokud to teda není realizovatelné softvérovje). S xbox mám celkem bohaté zkušenosti flash je brnkačka, RGH na slimech 3x a úspěšně. Troufnu si i na toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

možná jsi mě správně nepochopil, jsou dvě cesty jak opravit mechaniku, koupit samostatný laser a ten vyměnit = opruz

nebo koupit mechaniku z briknuté konzole, stejný typ a vyměnit pouze jeden plošňák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu