Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak spustit filmy na RGH (návod)


malakaiCZ

Recommended Posts

Protože jsem pro kolegu, který má nově RGH (díky Xmod :-)) sháněl návod jak rozběhat filmy na RGH a nikde jsem nic nenašel, hodím návod sem, třeba se bude někomu hodit :-)

Našel jsem novou verzi XMPlayer v.0.0.4 (no novou, starou, ale novější zatím není :-D)

stáhnout se dá tady http://www.homebrew-connection.org/xmplayer-v0-0-4-a-new-version-of-the-libxenon-media-player/

Návod pro nás lamy

1 - do kořenového adresáře flashky rozbalit stažený rar, vložit do xboxu

2 - program se musí spouštět před dashlaunch, tzn. ve správci souborů si najít a spustit dashlaunch

3 - v něm najít položku "launch"

4 - najít flash disk, spustit "xenon.elf"

5- naběhne program, vybereme si úložiště videa a koukáme :-)

Program nemá problém s mkv, s českými znaky v titulcích, s avi.... Zatím jsem zkoušel cca 15 filmů, vše bez problémů, bez sekání.

Pro info, mám dashlaunch 3.07, vím že je novější, zkuste a uvidíte jestli funguje i vám :-)

Pokud to tu nemá co dělat, omlouvám se za spam a prosím o smazání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindrousek: spouštíš přes dash launch? Případně bych to zkusil na FSD 3. Dneska jsem to zkoušel na úplně nově upravené konzoli, nejnovější dash a funguje to, tak nevím :-/

Cerna96: Když vidí flashku, musí vidět i harddisk. Je naformátovaný na Fat32?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu