Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Football manager 07


giO

Recommended Posts

je to super hra....hraju 08čku a jsem v roce 2014......jsem na tý hře dočista závislej.......teď dokonce trénuju repre Francie......jinak vždycky převezmu nějakej klub co spadává zrovna do 2 angl. ligy a pak s ním postoupím.......pak mě zase vyhodí.......už mě vyhodili asi čtyřikrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

513uFQolk6L._SS500_.jpg

943290_20071106_screen001.jpg

943290_20071106_screen002.jpg

na jeden link:

heslo je:    www.pspisos.info

http://rapidshare.com/files/75059179/acdt-fm08.rar

JINAK rozdíl mezi 07 a 08???? jeden podstatnej aktualizovanééé týmy....JINAK KOLEČKA PO HŘIŠTI STÁLE NEBĚHAJ.... Mě vadí jen to grafické zpracování při zápase(radši bych nějaké čárky_paňáky nebo kolečka jako v championship manageru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam ty horni se nezobrazi a rapidshare nemam premium :roll:

SORRY TAMTY HORNÍ TOJE JEN HESLO::: dal jsem to blb do code

to nevadí to stahneš na rapidu i bez PREMIUM.....

vlož odkaz.....a dole si vyber IKONU_položku FREE....skočí další stránka kde se bude odpočítávat čas v minutách.... asi1.3minuty.....čekej pak ti to vyhodí OPSAT KÓD....opíšeš astahuješ

má to celkem 40MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajete to někdo ? 8) Mě to dovela baví i když sem myslel, že to bude blbost :) Napište sem největší uspěchy . Můj je z 4. ang. ligy do premier league a do osmifinale PU. ;)

Hrál jsem asi měsíc, pak jsem přešel k Championship manager 2007 PSP, je tam více možností a lepší engine. Teď zkouším FM 08 handheld, je to dobry, ale nejsou tam tak velke zmeny od 07. Jinak hraji s Doncasterem a jedu na postup. Vedu tabulku s velkym naskokem ;)

Na PC je nej Football manager, ale na PSP je lepší Championship manager.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu