Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak propojit PS3 s PC (sdílení souborů)


mansda36

Recommended Posts

udělal sem všechno podle návodu a nic :-( ikonka Nero se mi v PS3 nezobrazilo...co s tím ? poradí mi někdo? mám fw 3.40

jo VY*** se na to a udelej to pres media server :)...je to 100x jednodussi a lepsi :) sam to tak mam...proste nainstalujes PS3 media server do PC a zapnes...a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 176
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Něco v nastavení PS3 Media Serveru není ok. Sám jsem ripnul cca 50 Blue-ray filmů z BD kotoučů pomocí ANY DVD HD - http://www.slysoft.com/en/ na HDD v notebooku (NTB) a po uložení musíš mazat všechny bonusy a další co byly navíc na BD kotouči). Pak poté pomocí tsMuxer 1.10.6 musíš vymazat všechny titulkové a zvukové stopy cizích jazyků, kromě českého DD 5.1 a znovu uložit na HDD v NTB. BD film se zmenší někdy až o 15 GB na konečných cca 35 GB (např. AVATAR). Pak na NTB a routeru musíš vypnout firewall jinak PS3 pomocí PS3 Media Serveru NTB, kde jsou uložené na HDD ripnuté BD filmy nenajde!!! A poté se přes PS3 Media Serveru pomocí copy na PS3 zkopíruje přes LAN a router krásně celý film a velikost musí být naprosto stejná jak na HDD v NTB, tak i na HDD v PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

nevím jestli to tu někde je ale chtěl bych se zeptat jestli to lze udělat i s notebookem že jen zapnu wifi v něm a tak bych přenášel soubory a už někdo skoušel JB hry?

jo a jdou přenášet jb hry přes mediaserver?nebo je to jen na filmy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nerov2.jpg

Co potřebujete :

PS3 s firmware 1.80 ( nebo vyšší )

Router

Siťovej kabel , ktery každý dostane k PS3

Program Nero 8 ( pokud nemate tak tady je link )

http://www.torrentleech.org/download.php/61961/NERO.8.ULTRA.EDITION.DVD.PROPER-ADDICTION.torrent

Návod

1. Spusťte program Nero MediaHome v Start » Všechny programy » Nero 8 » Sdílení » Nero MediaHome

Otevře se vam okno

- Zaškrtneme položku Sdílet veškerý obsah indexovaný aplikací Nero Scout

01.jpg

2. Program Nero MediaHome nevypínejte a sputíme program Nerou Scout abychom si nasdíleli obsah. Běžte do Start » Všechny programy » Nero 8 » Nástroje » Nero Scout

-Spustí se vam okno . Postraně máte Indexování,Složky,Soubory a Internetové služby.

02.jpg

Tak dejte Složky .A vyberte co chcte zdílet s PS3. ( Třeba hudbu nebo fotky , filmy )

Až vyberete co chcete zdílet. Tak dejte použít. A Postraně najeďte do INDEXOVÁNÍ. a ZAMÁČKNĚTE index. ( TEĎ TO BUDE CHVILKU TRVAT NEŽ SE TO NAINDEXUJE ) Až vše bude na INDEXOVANÉ tak dejte OK.

3. Vraťte se do programu Nero MediaHome

-Klikneme v něm na položku Síť a zaškrtneme v něm naší síťovou kartu.

03.jpg

-Další položkou je položka Zařízení, kde zaškrtneme Automaticky povolovat novým

04.jpg

-Poté už jen klineme na Stav a dáme Spustit server . V PS3 by se vám teď měla objevit ikonka programu NERO 8.

05.jpg

Věci jdou i skopírovat do PS3 . Stači jit v PS3 na ikonku Nero 8 . A tam si vybrat co chcete spustit nebo skopírovat na HDD

Pokud jste vše udělaly správně tak v PS3 by se vám měla objevit nová IKONA . viz obrázek

LAst.jpg

Odzkoušeno funguje

ahoj.som tu new,tak som stoho este lama,tak sa ta stem spytat....vsetko som spravil podla tvojho navodu,vsetko je ok ikonky v ps3 sami vytvorili to je ok...problem je vtom ze neviem ako dostanem do ps3 foto filmy mp3.....a hlavne mi ide o subory MKV.za info vopred dakujem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Mam problem s PS3 Media Serverom. Ked skopirujem nejaky film do PS3, nefunguju titulky. Ak ten film len spustim pomocou media servera, titulky funguju (ale nezobrazuje ř,ž,ů......)

- na PC mam zlozku, v nej film a titulky pomenovane presne ako film.

Ako docielim toho, aby mi film skopirovany na HDD PS3 fungoval aj s titulkami ? Skusal som najst odpoved na googli, ale marne. Ta zla diakritika sa odstrani asi nastavenim MEencodera, resp. Subtitle Codepage.. Ale ide mi o to prehranie filmu aj tituliek ak to skopcim na hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

nerov2.jpg

Co potřebujete :

PS3 s firmware 1.80 ( nebo vyšší )

Router

Siťovej kabel , ktery každý dostane k PS3

Program Nero 8 ( pokud nemate tak tady je link )

http://www.torrentleech.org/download.php/61961/NERO.8.ULTRA.EDITION.DVD.PROPER-ADDICTION.torrent

Návod

1. Spusťte program Nero MediaHome v Start » Všechny programy » Nero 8 » Sdílení » Nero MediaHome

Otevře se vam okno

- Zaškrtneme položku Sdílet veškerý obsah indexovaný aplikací Nero Scout

01.jpg

2. Program Nero MediaHome nevypínejte a sputíme program Nerou Scout abychom si nasdíleli obsah. Běžte do Start » Všechny programy » Nero 8 » Nástroje » Nero Scout

-Spustí se vam okno . Postraně máte Indexování,Složky,Soubory a Internetové služby.

02.jpg

Tak dejte Složky .A vyberte co chcte zdílet s PS3. ( Třeba hudbu nebo fotky , filmy )

Až vyberete co chcete zdílet. Tak dejte použít. A Postraně najeďte do INDEXOVÁNÍ. a ZAMÁČKNĚTE index. ( TEĎ TO BUDE CHVILKU TRVAT NEŽ SE TO NAINDEXUJE ) Až vše bude na INDEXOVANÉ tak dejte OK.

3. Vraťte se do programu Nero MediaHome

-Klikneme v něm na položku Síť a zaškrtneme v něm naší síťovou kartu.

03.jpg

-Další položkou je položka Zařízení, kde zaškrtneme Automaticky povolovat novým

04.jpg

-Poté už jen klineme na Stav a dáme Spustit server . V PS3 by se vám teď měla objevit ikonka programu NERO 8.

05.jpg

Věci jdou i skopírovat do PS3 . Stači jit v PS3 na ikonku Nero 8 . A tam si vybrat co chcete spustit nebo skopírovat na HDD

Pokud jste vše udělaly správně tak v PS3 by se vám měla objevit nová IKONA . viz obrázek

LAst.jpg

Odzkoušeno funguje

[TABLE=width: 72]

[TR]

[TD=width: 72]ps3 jailbreak 2 JB2 USB Dongle jb2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Návod dobrej a jednoduchej,ale spojim se akorát zkrze mega pomalou wifi,prosím vás,je mi tu někdo schopnej krok po kroku popsat jak se spojit pomocí kabelu?Ps3 a PC mam propojený,vše v tom neru nastavený jak má bejt ale ani prd.
Trochu málo informací, jak to máš zapojené přes router nebo na přímo kabelem, pokud na přímo máš křížený kabel?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se spletl,já myslel,že to jde propojit jen a pouze pomocí kabelu,bez internetu,ale asi to bude tak,že to jde jen kabelem od netu,tedy internetové připojení pomocí kabelu.Stahovací rychlost netu mám 1,2 MB,to stahuji i zkrze wifi,takže kabel je mi k ničemu,rychlost se nezvýší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem s PS3 Media Serverom. Ked skopirujem nejaky film do PS3, nefunguju titulky. Ak ten film len spustim pomocou media servera, titulky funguju (ale nezobrazuje ř,ž,ů......)

- na PC mam zlozku, v nej film a titulky pomenovane presne ako film.

Ako docielim toho, aby mi film skopirovany na HDD PS3 fungoval aj s titulkami ? Skusal som najst odpoved na googli, ale marne. Ta zla diakritika sa odstrani asi nastavenim MEencodera, resp. Subtitle Codepage.. Ale ide mi o to prehranie filmu aj tituliek ak to skopcim na hdd

Z HDD Ti PS3 přehraje titulky pouze pokud jsou natvrdo v obraze. Já na filmy či seriály v EN s CZ titulkama používám PS3 Media Server. Tu zlou diakritiku o které píšeš, odstraníš tím, že na titulky použiješ kódování UTF-8. Pokud nevíš jak na to, tak je to naprosto triviální. Stačí titulky otevřít v poznámkovém bloku, dále dát Soubor --> Uložit jako --> a zde dole v kódování zvolit UTF-8 místo ANSI, které tam je původně. Pak už bude diakritika zobrazována tak, jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu