Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hraní online - použitá hra


Eric Lebowski

Otázka

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jak je to s hraním po internetu, když si koupím (např. z Aukra) již použitou hru, dejme tomu FIFU 15. PS Plus mám předplacený, ale nejsem si jistý, zda to bude fungovat, když už hra byla použita na jiné konzoli. O Multiplayer mi jde hlavně, díky za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
už se to tady vícekrát řešilo.u PS4 nejsou online passy.aby se dalo hrat po netu musí být zakoupený PS+

Já teď bral přes aukro ACBlack Flag a tam nějaký online key je ... dotyčný říkal,že ho nepoužil .. no mě je to jedno já ho taky používat nebudu ale jak se dívám tak tu fakt je :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fenri: fakt? i hry jako bf4, killzone, destiny..?? destiny prý dokonce vyžaduje účet na PS+ (myslel jsem, že stačí klasický účet u PS network). nechtěl bych se pak s*át sháněním nějakých online passů

Ano fakt, online passy byly zrušeny minulý rok či kdy a na hraní i nových her po sítí PS+ potřebuješ tak jako tak. U toho AC: Black flag se ti ten online pas pri instalaci zpristupni zdrama ke stazeni na PSN (asi to technicky ta hra potrebuje, ale nechtej za nej zaplatit uz), stahnes a hrajes :). Nebo aspon me to tak jelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu