Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps3 hdmi?:(


joan07

Recommended Posts

Hoj.Nejde mi najednou kábl ani na televizi propojení s ps3 aby mi to šlo na bedně v HDčku...televize nastavená na Hd kanál co jsem měl už dávno,koupil jsem i lepší kabel,resetoval konzoli,zkoušel přes návody na netu s restartem konzole a pípáním ale nic...neměl někdo podobnej problém?Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dela ti to jenom ve hrach, nebo i v menu ? menu by melo byt v rozumnym rozsliseni ale hodne ps3 her nejede ani v 720p, v 1080 jede máloco .. tak jestli to nebude este tim :)

napr zde: http://www.psu.com/forums/showthread.php/211801-Offical-PS3-Game-Resolution-List-Thread-(640p-to-1080p-Edition)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dřív to chodilo normálně...celou dobu jsem tam měl píchlej HDMI kábl,pak jsem ho jednou vyndal a pak už to nešlo...televizi do továrního nastavení,reset konzole,zkoušel jsem už snad všechno,i píchnout to do jinejch Hd portů na televizi a nic...jedině že by odešel hd port vzadu na konzoli nebo už fakt nevim....čet jsem o tomhle na spoustě i cizích forech a má to hodně lidí...raděj restart konzole,cožjsem udělal ale stejně mi to tam nehodí detekci hd kabelu...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu