Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunguje obraz a blika modré svetlo


craig27

Otázka

Čau chlapi mam celkem velký problém teď jsem chtěl zapnout ps4 a nejde mi obraz zkoušel jsem všechny hdmi výstupy a jiný kabel a nic na TV blika rozlišení 720x576 /50p

navic na konzoli blika modré světlo a asi po minutě se konzole sama vypne

muzete mi někdo pomoct fakt nevím co stím

Upraveno uživatelem craig27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

koštni toto

Try using the PS4, power cord and HDMI in.. Hold down the power button until it beeps twice. If you get to Safe Mode at this point than follow the safe mode guides. If your PS4 just turns off like mine did, follow on.

Okay wait for it to power down then unplug your PS4. Then press the power button, yes when it is unplugged. It will beep and the light will flash blue, the PS4 is now discharged.

Now replug your power cord in and press the power button.. Your PS4 should now (finally) go white. Plug in your HDMI cord and USB cord for your controller. You might not plug in the controller quick enough and the PS4 will shut down. If this happens just hold down the power button until it shuts off then restart it.

ale jinak to vypadá na blue light of death, mášli záruku tak zádnej stres :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau chlapi mam celkem velký problém teď jsem chtěl zapnout ps4 a nejde mi obraz zkoušel jsem všechny hdmi výstupy a jiný kabel a nic na TV blika rozlišení 720x576 /50p

navic na konzoli blika modré světlo a asi po minutě se konzole sama vypne

muzete mi někdo pomoct fakt nevím co stím

Ahoj, s tímdle problémem jsem se potýkal také u své první konzole, co byla z první várky při uvedení. Pomohlo mi udělat celkovou inicializaci, po čase to přestalo dělat. Jinak po čase se pro změnu furt sama vypínala ať už při hře nebo v menu, tak jsem ji reklamoval a vyměnili mi ji. Furt se mi do té reklamace nechtělo, ale nakonec jsem se dokopal a jsem rád, vyměnili mi jí za novou. Zkus při pouštění držet Power tlačítko 15s do pípnutí pak by jsi se měl dostat do servisního menu, tam udělat inicializaci (kompletní s přeinstalací firmwaru z USB) a pokud to nepomůže, tak bych doporučil ji reklamovat, za 14 dní ji máš zpátky záleží jak jsou rychlý v obchodě kde jsi jí kupoval, podle protokolu co jsem dostal ji v sony servisu vyměnili za 2 dny, ale v JRC to bylo 14 dní :). Tak držím palce :).

PS: pokud se vypíná místo aby lezla do servisního menu, zkus jí vytáhnout na 5 min ze zásuvky a pak to zkus znovu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jste zkus odpojit kabel od elektriky , a nekolikrat za sebou zapnout .. Ona se nekolikrat "zapne" ci jen rozsviti modre svetlo a az to nic neudela tak znovu zapoj do site a zkus .. Muze tak byt zkrat ci pod .. Takto jsem vyresil nefunkcnost mechaniky tak treba pomuze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud se ti to stane jednou za měsíc, tak bych to zatím neřešil, ale pokud se to bude stávat pořád doporučuju reklamovat. Mě to padalo pak třeba každý druhý den a někdy zas měsíc v pohodě, ale už mě to tak znechutilo hraní, že jsem PS4 skoro nezapínal. Proto jsem se pak odhodlal to radši zkusit reklamovat a jsem za to rád, teď je vše OK a pařím zas každý den :D. Jinak v obchodě mi říkali, že se jen ten důvod reklamace musí dobře popsat (že ti to dělá třeba jednou za týden apod.), že to v servisu nemají čas dlouze zkoušet a radši konzoli vymění než aby se s tím párali nebo že vymění alespoň základní desku, což se mi potvrdilo - mě vyměnili celou i s ovladačem :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu