Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 rok na trhu


kasaco10

Recommended Posts

Zakládám toto téma,pže to už bude rok co je na trhu PS4.

Já jsem štastným majitel od prvního dne vydání.PS4(2xDS4,CAMERA)

Mohu zaklepat, že jsem neměl žádný problém. Jediné co tak oloupané hříbky na DS4, ale už jsou nové.

Mužete říct jak jste spokojený ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda, rok utekl jak voda....se hrama to nebyla žádná sláva, ale u MP Killzone jsem vydržel hodiny a hodiny zabijení :)....jinak WD, bylo pěkný, ale nechytlo mě to tak jako třebas LOTR. Infamous byl taky skvělej, ten jsem dohrál hnedle dvakrát :) Jinak kloboučky na DS4 jsem koupil ochranný kryty a mam po problému :)

Upraveno uživatelem Aprila_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám PS4 cca něco přes půl roku a u mě taky spokojenost. Zklámání jsem ani žádné nečekal, protože mě ještě Sony nikdy s žádným Playstationem nezklamalo. (Akorát Vitu jsem neměl a nemám, tak nemohu posoudit).

Problém jsem asi žádný neměl, když nepočítám lehce oloupaný levý analog (Ale už před koupením PS4 jsem si z ebaye koupil náhradní, takže až bude potřeba, vyměním :D ) U her taky žádné zklamání, já jsem totiž v prvním roce ani neočekával žádné super pecky, bylo mi ale jasné, že ty opravdové skvosty určitě přijdou a je to jen otázka času. I tak jsem se ale bavil u FIFY, Black Flag, Infamous, Watch Dogs, několika PS+ her (nejvíce asi Steamworld Dig - parádní kousek!) nebo momentálně u úžasného DA: Inquisition. A to jsem se ještě ani nedostal k Evil Within, Lords of the Fallen, Driveclub atd. (Jistě, nejsou to vše exkluzivity, ale na PC bych to buď nerozjel, nebo rozjel ve špatné grafice a nízkými FPS).

Za mě teda celkově velká spokojenost, jak s konzolí, tak PS+, tak hrama. Snad jen ten malý hard disk mě mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to bylo na mě, tak výměnu zatím řešit nebudu. Není to potřeba. Je to jen trošičku na levém analogu, ničemu to nevadí a skoro to nejde cítit. A jak jsem psal, mám koupené i náhradní klouboučky, které mě stály pár korun, takže až se to zhorší, použiju je. Je to v pohodě.

A jestli si měl na mysli hard-disk, tak k tomu jednou určitě dojde, zatím to ale ještě není akutní.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu