Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Auta


Holenudle

Recommended Posts

Čao....chybí mě nějaké závody... tak chci poradiť,slušný jízdní model ne totální arkádu... nějaký singl a hlavně budoucnost v MP ....jak se dívám tak jen driver club.. ale tam mě zaráží ten topic tady na foru kolik stížností atd...jak je na tom teď vyplatí se to vzít ... nebo ještě sem viděl the crew ale nevím zda by to bavilo dlouho .. popřípadě počkat? Chystají se nějaké pořádné auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam Driveclub a je to celkem arkada. Nicmene nevim, jestli je ted aktualne neco lepsiho. Co je ovsem na Driveclubu skvely je grafika (par dni zpatky konecne update na pocasi) a zvuk. Zvuky jsou opravdu realisticke. Pokud chces hrat online, tak mi to pripada spis jako destruction derby nez zavody :( Proste musime cekat na GT7 :(

Jdu si jeste precist neco o The Crew, ale nekde jsem zahledl, ze to neni nic moc.

Upraveno uživatelem hamony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za názor na DC...zatím nad ním uvažuju... ale odrazuje mé jak říkáš že v Mp to lidi hrajou jak flatout:( no the crew to je prej totální arkáda co je na tom prej dobré je mapa ameriky a funguje to jak nějaké morpg s auty :-D ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to trochu nastudoval, ale nepresvedcilo me to :) Jednak mam radsi evropske silnice a auta. V nejakem videu je to samy mustang, camaro a tak :)

Dle meho nazoru ten DC stoji za koupeni. Ten model fakt neni zadna pecka, ale to kolem je proste super. Ale dle meho jako vypln pri cekani na GT7 to jde :) Nic jineho ti doporucit nemuzu, prosel jsem zavodni gamesy a tam proste nic neni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším stejné dilema. Na poprvé mě zaujalo The Crew, ale nevím hrál jsem pár minut betu a moc mě nepřesvědčila.

Názor na driveclub moc nemám, ale stejně mě tak nějak vnitřně láka možná i proto, že to není Ubisoft :).

Je DC podobný forze? tu jsem hrál na Xbox360 a dost mě bavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The crew sem puvodne mel v planu ale pak sem se dival na nejaky gameplay skoro hodinku a rozmyslel sem si to :-D vypada to ze je fakt jen ten driveclub grafika je vazne perfektni ale zda se mi ze po par hodinach to bude takove nudne nevim je fakt ze sem to nemel moznost vyzkouset sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky schanim nějaký Auta, NFS rivals srm zamitnul. DriveClub, co sem koukal na videa tak se mi moc nelíbí jak je zpracované okolí (možná špatné video ale ty stromy vypadali hrozně). Je v DriveClubu nástin nějakého příběhu?

Za mě zatím nejvíc vyhovuje podle dostupných videí asi Thé Crew. To že v recenzi na zing.cz je největší minus ze sou dráha auta a ze trvá dlouho než si na ně vydělám neberu jako zápor, spis naopak.

Každopádně se pořád rozhodují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nekdo mmt chce nejake hratelne auta ( teda ted uz konecne hratelne ) tak jedine DC .. Je to sice arkada ale dokaze pekne nas*rat kolikrat . Ja osobne v MP mam docela stesti na "spoluhrace" a zavody kor nejlepe okruhove se odjedou fakt v pohode a je treba se snazit. Dokud nevyjde Project Cars tak na Psku nic jineho a lepsiho hrat nepujde . Koupil jsem tehda Dc v ps+ edici za cca 1090 nebo jak to je a nelituji ...

Upraveno uživatelem Kuldik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky schanim nějaký Auta, NFS rivals srm zamitnul. DriveClub, co sem koukal na videa tak se mi moc nelíbí jak je zpracované okolí (možná špatné video ale ty stromy vypadali hrozně). Je v DriveClubu nástin nějakého příběhu?

Za mě zatím nejvíc vyhovuje podle dostupných videí asi Thé Crew. To že v recenzi na zing.cz je největší minus ze sou dráha auta a ze trvá dlouho než si na ně vydělám neberu jako zápor, spis naopak.

Každopádně se pořád rozhodují.

Ne zadny pribeh tam neni. Grafika vypada naprosto uchvatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem chtěl nějaká auta a dost jsem na Driveclubem váhal a včera jsem se rozhodl, že zkusím a nelituji. Nakonec jsem šel do té digitální verze PS+ upgrade a myslím, že mě to na chvíli zabaví. Mám radši tento styl závodění než otevřený svět jako má být v The Crew nebo jaký je v NfS, hlavně mám rád ty "Time trial", protože se mi nepletou žádný auta pod kola :D Jinak nejnovější patch přinesl efekty počasí a ty vypadají tedy úchvatně. Doufám, že se budou takhle hře věnovat i nadále :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem podlehl a taky zakoupil driveclub na store :) sle víte co mě vytáčí mám to zaplé od rána jako stahování a mám zatím 6 gb ... když stahuju normál z netu tak stahuju 1 gb max 10 minut tohle mě celkem vytáčí...to nemluvím o tom jak sem dlouho stahoval bf4 kde může být chyba?

:edit. Tak za ten litr sem spokojeny je to fajn,ale na to ze sem v celku klidny clovek tak me fakt vytaci ta penalizace za to kdyz to do me nekdo napali to nechapu :-D

Upraveno uživatelem Holenudle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke stahování her přes psko. Mám to podobně a připojený kabelem.

Dnes jsem se rozhoupal a koupil ps+ Driveclub a po prvním závodě konstatuji, že jsem udělal dobře. Hra mi na první dojem zaujala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psko mám přes kabel..... přes wifi to bylo ještě horší i když mám půl metru od toho router....

teď sem se díval a psko je zaplé od 7ráno rovnou zakoupený driveclub teď je 21:20 a mám stáhnuto 17,5 gb což je vážně síla....

Jinak driveclub zatím lvl 10 a super... určitě to za to stálo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu