Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba CE-34878-0 mate zkusenost? (+reseni)


hamony

Otázka

Ahoj,

podelim se se vcerejsi zkusenosti a jejim resenim, treba to nekomu pomuze.

Hral jsem GTA V online (posledni update) a kouslo se mi to pri loadingu mise. Na teamspeaku jsem mel kamarada a tomu se to kouslo take ve stejnou chvili. Hru jsem ukoncil a hle, pri loadingu to psalo chybu ce-34878-0. Rikam kamosovi at to zkusi pustit a mel stejny problem (mise byla pro 8 hracu, takze predpokladam, ze ostatni meli stejny problem :) ).

Zkousel jsem uploadnout savy, smazat a pustit hru. Nic, online ani offline. Hru jsem smazal celou a nainstaloval znova, nic.

Reseni:

- zazalohovat konzoli (PSN ucet, savy od her)

- provest Initialise PS4 (pozor, konzole bude ve stavu jako kdyz jste si ji prinesli poprve domu)

- nainstalovat gamesu (v pripade treba GTA V)

- stahnout savy

Mel jsem driv Xbox a ted jsem si koupil minuly patek PS4 a musim rict, ze me to fakt nas.... :) Kazdopadne Vas to zasekne na hodku (v pripade installu jen jedny hry). Opravdu bych byl mega nasr.... mit plny hdd her, nedejboze koupenych online. Co jsem vygooglil, tak je to nejaky problem Sony, ktery se vyskytuje jiz delsi dobu a u ruznych her. U GTA V se to pry zacalo dit po poslednim updatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Wtf.. Napsat na support rockstargames že pozadujes odškodnění ve formě pořádného apartmánů minimálně s 10 slotovou garáží a 3mi nadupanými sportovními vozidly, každé v jiné barvě ať je můžeš střídat jak ponožky, za ztráty tvého herního času ztracené reinstalaci celé konzole způsobené špatným programováním hry. Whaaaaaaaat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu