Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Trochu me zklamala (ne)rozlehlost a straslive male mnozstvi challenges v Big Surf Island... S rozlohou sice nic nenadelaji (ale aspon je to jinak skvele propracovane a docela sranda), ale doufam, ze jeste udelaji nejaky update s dalsimi challenges. Bohuzel kdyz vidim to cislo 500, tak to vypada, ze na nem to take skonci. :(

EDIT: Tak uz tam mam uplne vsechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju pomoct s online challenge!!

O co jde?

Online Freeburn Challenge pro 8 hracu - Lemmings. Potrebuju nabrat co nejvice hracu tady z fora, jelikoz s temi nahodnymi vypatlanci je tato challenge NEPROVEDITELNA. Chce to alespon 5 lidi, se kterymi se da domluvit.

Kdy?

Je mi to jedno, nejlepe nekdy vecer. Kdo by mel zajem mi pomoct a zaroven udelat Lemmings, tak sem napiste kdy mate cas (nejak trochu dopredu) a zkusil bych vytvorit termin, kdy se muze sejit co nejvice hracu.

Diky. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mi odpovedeli vsichni, komu jsem psal. ^^

Na zaklade vasich moznosti tedy stanovuju termin pro challenge takto...

Lemmings - pokus fora №1

Kdy: SOBOTA 20. 6. ve 20:00

Seznam ucastniku:

.Den

GameEs

marek_2080

Rash182

H0W3N

Luk3z^

rybak kdyby nahodou mohl, tak at mi da vedet. ^^

Vsem pripojenym poslu invite a instrukce napisu do Chatroomu. Headset bohuzel nemam, ale princip challenge je jednoduchy.

Kdyby mel nekdo pripominky, tak prosim dejte vedet... A nezapomente. ^^ Uz se o tu challenge snazim snad rok. :cheesygrin:

Ve zkratce jde o to, ze kazdy z osmi hracu musi udelat Vertical Takedown pod utesem. Ze stometroveho utesu je to skoro neproveditelne, ale hned vedle nej je schovana bouda, ze ktere udela Vertical Takedown i slepy a bezruky. Bohuzel o ni nikdo nevi a domluvit se s neznamymi (a tupymi) lidmi je naprosto nemozne. Musime se tedy vsichni navzajem zlikvidovat u te boudy a modlit se, aby to zbytek hracu dokazal taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu