Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo je to fakt bomba, stahl jsem ji hned ve čtvrtek jak vyšla na českém storu :) klidně sem napište nicky a můžeme si dát jedno kolečko a zapařit, stojí to fakt za to :)

já bych si s tebou rád zapařil jen kdyby fungoval ps3 x Xbox360 xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zatim žádný burnauti neohromili prostě totální arkáda, ale když to tu takhle píšeš tak to 100% vyzkoušim :D

omg...burnouti byli vždy super hodnocení, jedná se o super zábavu...těch real simulátorů....které real vůbec nejsou už mám plné zuby jediné co z nich stojí za to je forza 2 (360), GT série (ps1-3), zbytek nuda nezáživné a prostreet ohroomné zklamání...burnouti budou každopádně super....a určitě zavalím....nicméně víc se těším na přelom leden-únor (devil may cry 4), březen (Silent hill 5) a pak neznámo kdy (Resident evil 5)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem stahoval(ps3) a je to dobry destrukce je celkem dobre zvladnuta akorat se mi nelibi 2veci : 1.zadny ridic v aute(chtel bych videt jak by se tam zmackal pri celnim narazu:D) 2.Kdyz uz tam udelali mesto tak mohli pridat treba i lidi at je to jeste vetsi prdel prijde mi to jako mesto duchu jinac az vyjde urco se po ni budu shanet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu