Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejlepsi hry na MP


sx2000

Recommended Posts

Prosímtě neurážej něco co se tobě nelíbí :D Ja sem si na Exo survival s kámošem užil kotel srandy,nervů a snad všeho co ktomu patří . . . Je mi jedno co si hrál ja sem hrál jako jedinný fps CS1.6 asi 8 let a tohle mě prostě chytlo , nehledě na to že BF,Kill-zone a Ghosti sou jediná konkurence . . . Hrával sem dřív občas Cod 1 v pc herně ještě,od té doby sem si provalil jen singl u každýho dílu a vrátil se zpátky k csku . . . Tlou je dost vpoho mam tam platinu a myslim 50 tyden ale pak už mě to moc nebavilo,hlavně to sbírání věcí už jsem vyloženě nesnášel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý člověk, co odehrál všechny CoD musí uznat, že je to slátanina. Komunita se vrací na Ghosts nebo ani neskončili s CoD4 nebo MW2, jelikož další díky stály za prd.

Edit: Mluvím hlavně o competitive hraní, samozřejmě. Tam se totiž pozná, kdo má skill a nejde tam o to, kdo si nejlíp sedne s camp vybavením ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se bavite o cod tak za mě byl nejlepší díl cod1+UO ... od cod 2 to bylo trapně jednoduché myslím totální zjednodušení zbraní a ten největší hnus pro mě to trapné dobíjení životů co nakazilo veškeré hry... staré dobré HP když vám zůstalo 1 HP a zůstal ste sám :-D ... jinak ty codka sem hrál po mw3 jako ten singl zabavil vždycky ..protože to trvalo tak 5 hodin jinak v mp mé to nebavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušeli jste třeba ten exo survival ? :D a tady to vidíš každýmu sedí neco jinýho ale proto nemůžeš říct,že je to slátanina. . . Já jsem se sekl pár dní s kamošem i u Resogun a to sem se tomu prvotně smál . . . Jinak druhá světová nemůže nabídnout víc jak modernější doba,dyť to je logické :D nabídne mapy,možna lepší mody ale zase dokola stejnej arsenal zbraní,granátů . . . No nevím,já sem spíš pro něco fakt šíleně novýho např : První světová a kombinace pušek a melee weapons ,to by bylo něco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl pro vietnam.... za mě jediná perfektní hra na tohle téma byl vietcong. Příběh a atmosféra různých misí hlavně prolézání tunelů a pak vylézt někde v neznámu.... jo dřív zlaté české ručičky....sem to prošel za život tak 20krát aj s datáčem... a MP byl takéj perfektní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu