Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyber Xbox 360


Mario CZ

Recommended Posts

Ahoj

Chtel bych vas poprosit o pomoc s vyberem Xbox 360 kinect . Ctu a ctu a ctu ale je to mnoho informaci . Chteli bychom zakoupit Xbox s Kinectem, ale nevime ktery vybrat.

Na trhu jsou :

Xbox 360 kinect 4GB

Xbox 360 kinect 250GB

Xbox 360 kinect 500GB

Ty se jeste rozdeluji na Slim, Stingrey a pak jsem narazil na oznaceni S nebo E ci Premium E.

Me by zajimalo jak se v tom mam vyznat nebo, ktery vybrat abych na nej pozdeji mohl udelat RGH (to jsem cetl ze jde na vsechny verze)

1.Chtel bych zakoupit Xbox napr. ten 4GB

a hrat na nem jen hry (na filmy mam medialni centrum s kinem), zde je ale dotaz hry hodlam po dobu zaruky kupovat original o palene nemam zajem a po dobu zaruky nehodlam davat flash ani RGH .

2.Pokud nema RGH asi nepripojim externi HDD, vlastnim par externich USB disku 500GB - 1TB a spusty flash disku 8GB-64GB budu je moci pouzit do Xboxu treba na save pro hry ci uloziste videi, fotek, hudby ?

3.Budu si moci na tom 4GB zahrat i hry treba jako Watch Dogs kde pisou potreba 8GB mista na disku, to jako kdyz nemam HDD tak my jen DVD s hrou nestaci potrebuje krome DVD jeste instalaci nebo jsem to blbe pochopil ? Nebo si na 4GB verzi zahraju vsechny hry bez omezeni ?

Casem bych si asi nejakej original HDD dokoupil, ale pokud neni nutne potreba tak by asi 4GB verze stacila ne?

Pokud ne tak bych asi rovnou koupil verzi s HDD, ale je to krapet drazsi a zrovna ted jsou vyprodane jednotlive bundly.

Prosim muzete my pomoci vybrat Xbox pro syna7let a pro mne . Syn si preje Hru Star Wars, Adventures a Kinect sport a ja Forza Horizon, Watch Dogs, FarCry apod.

Dekuji za info ci nasmerovani .

P.S. Online hrat asi nebudeme .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Xbox One uz zas neni finac premie byly jen 8000,- :) .

To znamena, ze se musim hledat jen 250GB nebo 500GB verze, ta 4GB s nejakou tou fleskou my stacit nebude ?

Myslel jsem, ze bych koupil tento http://www.supergamer.cz/xbox-premium-kinect-special-edition-spring-value-bundle-p-234721.html

Protoze my musi zbyt jeste na tu hru Star Wars a Forza coz je dalsi 1000,- a casem k nemu dokoupil http://www.supergamer.cz/microsoft-xbox-320gb-media-hard-drive-p-203053.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je hloupost kupovat si novou starou generací konzolí kup si starší to seženeš kolem 4000kč a 4000kč si odlož a o prázdninách budou další premie 8000kč + 4000kč co jsis odložil a máš na novou generaci myslím že starší konzole ti bohatě stačí na těch pár her co ještě na to výjde než na to přestanou hry dělat uplně.

edit: ale chápu že synovi by jsi to asi pod stromečkem nevysvětlil :)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dekuji vsem mnohokrate a podekovani uzivateli toro za telefonicke osvetleni, kde, co, jak, a proc, a proc ne .

Zakoupena konzole Xbox 360 Kinect 4GB Stingray verze, pozdeji dodelame RGH pro dvoudiskove hry, ktere jiz na verzi 500GB nelze provest . Vse vyreseno ke spokojenosti pod stromecek a ke konzoli navic tri hry plus zakoupeno dalsich par her v packu na aukru a par her vymeneno na prodejne JRC za hry z PS3 a WII U, ktere jsem vyhral .

No uz aby se to rozbalilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu