Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím vás

Na http://aukce.datart.cz/ zrovna nabízejí komplet balení konzole "Wii U Basic verzi" za 3455,- stačí se pouze zaregistrovat a můžete koupit za cenu "kup teď"

http://aukce.datart.cz/null-NINTENDO-Wii-U-Basic-Pack-White-874396.html . Záruka je pouze 1rok, ale za ty prachy proč ne.

Osobně jsem nedávno kupoval konzoli "Wii U Premium 32GB" také za 3500,-

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Odesláno

Já se dřív o Wii U nějak extra nezajímal. Ale nepřijde mi to špatné pro rodinné hraní a v minulosti jsem viděl akce na wii u třeba z 4k nebo dokonce před Vánocemi bylo basic nové za 2800 Kč tuším v Euronics. Možná jeden kus....Ale to jsem dumal dumal, až nebylo. Tak se mi moc nechce kupovat za plnou cenu. Vůči xbox 360 s kinectem je to naprosto nekonkurenceschopné. Tam mi pořád přijde výhodnější, že se nedrží nic v ruce.

Z bazaru mám co se týče konzolí...obavu. Uvidím..budu sledovat, třeba se něco naskytne...za 5k jsem to nikde neviděl.

Odesláno

Jj, pro rodinne hrani je to naprosta pecka! :) Deti zboznujou Mario Kart, NintendoLand nebo trebas Super Mario 3D world.

Stran ceny mi to neprijde tak hrozne. Jen si to chce pohlidat ruzne edice. Nektere jsou celkem vyhodne, jine mene (nekdy je tam krome her treba i Wiimote ovladac, ktery samostatne stoji kolem tisicovky). Uprimne v porovnani s WiiU je za zakladni verzi Xbox360 5k dost hruza. Cekal bych, ze s prichodem Xbox One zlevni (i kdyz s tim, ze XOne zacina na 11k to asi nehrozi).

Odesláno

na fb jsem se docetl ze ma byt naky novi direct pro wiiu sem zvedavej oc ma presne jit a narazil jsem na zingu na clankej a v nem ubisoft prohlasoval ze se ohledne wiiu poucili a ze mu chteji ppomoc i kdyz predtim prohlasili ze nebudou na wiiu podporovat nove hry sem tedy zvedavej co stoho bude tecim se na ten project cars :) doufam ze too nebude niaak osekane

Odesláno

To už je na člověku..já takové hry a myslím spousta lidí co má doma jen Nintendo neocení..tam budou prodeje slabé...a kdo má víc konzolí tak si to samozřejmě někoupí na WiiU ale na ps4 nebo xbox one které poskytnou lepší grafiku a snímkování..Ono to je jako si koupit ps4 a brblat, že tam nevychází dobré plošinovky nebo tahová rpg zatímco na WiiU/3ds ano..Taková je situace a bohužel pro spoustu lidí to znamená, ýe si WiiU nekoupí protože tam není kdejakej výplod od EA nebo Activision..

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu