Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Funguje vám online hraní?


richie

Recommended Posts

  • Odpovědi 340
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přestaňte furt brečet. To není možný...

přesně tak! To máte všichni doma jenom on-lineovky a žádnou hru kde je singl? To bylo brečení, že měli být konzole neustále připojené k internetu, a když nejsou, spadne net a můžete hrát singl, tak stejně jen brečíte a nadáváte Sony.

Jestli se něco Lizardu povedlo, tak to, že jste 3 dny strávili přenastavováním konzolí, routerů, hledáním na internetu, neustálým brečením a nadáváním atd.atd. Víte vůbec, že byly nějaké Vánoce?mimo to, že jste sežrali kapra a rozbalili ps4 pod stromkem?

Samozřejmě tu nechci nikoho napadat ;) Člověk si platí nějakou službu a očekává, že bude vše fungovat jak má. Ale vykřikovat všude, že očekávám náhradu škody za to, že jsem 3dny nemohl hrát mulťák, mi přijde víc než dětinské. Prostě se nep@seru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,není nad to vůbec nemít PS plus (mulťák mě moc nebere a indie her už mám plné zuby) a zrovna hrát GTA 5, které připojení nepotřebuje. Ale kámošovi jsem prodal Dragon Age Inquisition a ten si nezahrál ani singl chudák, protože se hra vždycky přihlašuje, ale přijde mi to divné, protože se přihlašuje na EA, nebo tak něco, takže by to mělo jít.

Edit: Jediné v čem má ta grupa pravdu je, že zpoplatnění mulťáku je sviňárna, ikdž mě se to moc netýká...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi konecne zacli žít v reálu :))) O:-) to bude jak v usa.. vypadek ele na par dni a hned to byl super rocnik na děti :D takze se to urco da dohnat jinejma cinostma :D

Jo dnešní mládež to dožene tím, že se půjde zhulit a nebo ožrat. A nebo budou na facebooku nadávat, jak jim sony posrali vánoce...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak! To máte všichni doma jenom on-lineovky a žádnou hru kde je singl? To bylo brečení, že měli být konzole neustále připojené k internetu, a když nejsou, spadne net a můžete hrát singl, tak stejně jen brečíte a nadáváte Sony.

Jestli se něco Lizardu povedlo, tak to, že jste 3 dny strávili přenastavováním konzolí, routerů, hledáním na internetu, neustálým brečením a nadáváním atd.atd. Víte vůbec, že byly nějaké Vánoce?mimo to, že jste sežrali kapra a rozbalili ps4 pod stromkem?

Samozřejmě tu nechci nikoho napadat ;) Člověk si platí nějakou službu a očekává, že bude vše fungovat jak má. Ale vykřikovat všude, že očekávám náhradu škody za to, že jsem 3dny nemohl hrát mulťák, mi přijde víc než dětinské. Prostě se nep@seru ;)

s tím souhlasím.. Mě to vadilo ale samozřejmě ne tak že bych psal do sony o náhradu škody... Psal jsem že na jednu stranu lizzard fandim že prostě dokázali že v sony jsou lidi kteři by tam být neměli, protože prostě nemají snahu mít lepší zabezpečení.. Ale tak anonnonymous to zabili ze všech nejvíc :D Dál se mi nelíbilo že sony nevydalo jedinou zprávu o tom že servery nefungují... Mnoho lidí přenastavovalo routery a myslelo si že je chyba na jejich straně.. A přiznejme si že ne každej má twitter... Naštěstí jak řekl thunderr byly vánoce a já byl doma jen večer tudíž mě to tak neštvalo.. Doufám že to je ponaučení pro tyhle "giganty"... teď se už nevztekejte nechte to být vyserte se na nějaké náhrady a buďtě rádi že to normálně funguje.. ÁVÉ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to o brečení, není to o tom, že denně příjdeš cca o 3 kč za hraní přes ps+, jde o to, že si to spočítej, že není to o jednom a ani o dvou lidech. Spočítej si 3 kč krát miliony lidí co si za něco zaplatili, PROTOŽE JE TO BAVÍ (ONLINE HRANÍ) a navíc nemají ochranu ani svých osobních dat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu