Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

UMD vs. ISO


Grymaz

Otázka

Zdravím,mám flashlé PSP a mám jeden originální UMD disk ale ten mi nejde spustit,dám ho do mechaniky ale vůbec se nespustí a nevím proč,ale nechce se mi moc "hrabat" do nastavení pač se obávám abych nějak nechtěně nesmazal flash a jestli třeba to UMD nemůže nějak smazat flash? Takže otázka zní: Je něco v nastavení na to aby se dal spustit UMD disk a nemůže se popř.stát že ten origo UMD disk smaže flash? Děkuji moc za rady:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

umd nesmaže flash.. ale spíš ti možná odešla mechanika.. je to celkem častý.. takže hru co máš :) uloz do krabičky do skrine pekne se na ni koukej, a to samý si stahní jako iso z netu :) usetris baterku pac hrani her z umdček vic zere a i loading je pomalejší :)

takže 2 vylepšení v 1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prave ze ta hra (Jungle party) mi jako iso nesla proto jsem zkusil koupit origo umd ale bohuzel jsem si nepomohl pac teda asi ta mechanika nefunguje pac po vlozeni umd do mechaniky se nic nedeje a mam zaply ON u automatickeho startu umd mechaniky tak to mam asi smulu,teda spis synovec,pac tuto hru si asi teda nezahraje:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

eště nevěš hlavu.. asi vis.. v pspcku v xmb tukni select naskoci ti custom menu.. a zmen umd mode, nekery hry bez zmeny nejedou zkus m33, pripadne inferno , proste prozkousej vsecko nekery hry bez zmeny ani z iso nestartujou :)

viz obrazek : http://www.psphacks.com/wp-content/uploads/2009/10/psp-homebrew-ultimate-vsh-menu-revised-550gen-supported.png

este stahni iso i odjinud jesli neni poskozeny, viz sz (nesmej se tu davat linky...)

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu