Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP a dokumenty?


lada.amigo

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Programu je na to uz hodne.Ale ,ze bych kupoval PSPcko abych si mohl poustet filmy,tak to ne. Mozna nejakej ten klip .Ale na filmy radeji koukej doma na plazmu ,nebo zajdi do kina.100% lepsi zazitek .Na filmy je PSPcko prece jen prcek.Mozna tak pro deti ,aby mi nervali v aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky za odpovedi, to ja bych si PSP koupil prave kvuli filmum, PDF dokumentum a wifi. Rozhoduju se,jestli novej mobil s operacnim systemem (prave hl.kvuli dokumentum a filmum), nebo neco jinyho. PSP vychazi cenove privetiveji (za mobil bych dal tak 2x tolik), a kdyz je schopny alespon PDF a TXT precist, tak to vcelku staci. Navic na ty filmy to ma docela velkej displej (chci to do autobusu a tak), takze mi t vychazi vcelku nejlip. Nebo ma nejakou serednou chybu, ktera by mi v tomhle ohledu vadila?

BTW sorry za ten uvodni dotaz, po chvili hledani jsem nasel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to jo.Ja myslel,ze chces na tom sledovat filmy doma v teplicku. Do busu to je idealni.Jen Ti doporucuji,poohlednout se po sluchatkach.Ty origo nejsou moc dobry.Kdyz das vse na maximum ,tak nevim jestli i tak v busu dobre uslysis.Neni to problem v zesileni zvuku ,ale opravdu ve sluchatkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg omg omg....tak to bylo moje OT(jako dante :D) a ted k tematu na psp se na filmy diva dost dobre display zobrazuje celkem pekny obraz a na cesty,do prace nebo kdekoliv mimo domov to vyuzijes na 100%jinak hafo filmu a serialu primo prevedenych do mp4 je uz tady na foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s externima titulkama si hrave poradi PMPlayer, bezne PSP umi format MP4, v homebrew jdou i zminene PMP/avi (jen mensi rozliseni nez ten co je bezne u divx ripu) a titulky se daji do kazdeho formatu nacpat "natvrdo" ;)

ale doporucuju PMP, je fakt skvelej

problem s konverzaci zadnej, sezenes si program co ti vyhovuje a jedes jak na pase, az na to ze jedna konverze do PMP mi trva na AMD Athlon XP 2500+ cca 2-3hodiny :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu