Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nefunkcni PSN???


ThumsikCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zkoušej mojí trpělivost :( šlo mi to asi minutu a pak zase chyba. pak píšou že je psn přerušovaně k dispozici a ted mají zas PSN Status: OFFLINE tak už nevím a zrovna když má člověk dovolenou to je k vzteku.

edit: a schodily to opravdu asi celé nejde už nic.pc tel atd.

Upraveno uživatelem mickey007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konečně to spustily doufam že už se toto nebude opakovat.

No hele, mám stejnou chybu už celej den a pořád se nemou připojit . opravdu je to Hacklé nebo co ? Popřípadě co mám dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted jsem přihlášen a pomocí tohoto navodu: settings > Network > Setup Connection > Manually > Wifi or LAN dejte vše na standard kromě MTU Settings. Tam dejte manuálně 1473. Tenhle návod vypadá, že funguje na 99% i těm, kterým PSN normálně nejede. Až bude vše na 100% v normálu, tak to změňte zpět. ale je mi to k hovnu jelikož nemužu hrat gta online. soubory potřebné ke hře GTA on-line nelze stáhnout z Rockstar Games služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted jsem přihlášen a pomocí tohoto navodu: settings > Network > Setup Connection > Manually > Wifi or LAN dejte vše na standard kromě MTU Settings. Tam dejte manuálně 1473. Tenhle návod vypadá, že funguje na 99% i těm, kterým PSN normálně nejede. Až bude vše na 100% v normálu, tak to změňte zpět. ale je mi to k hovnu jelikož nemužu hrat gta online. soubory potřebné ke hře GTA on-line nelze stáhnout z Rockstar Games služby.

potvrzuji funkčnost,zatím to funguje :party:

Děkuji !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu