Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pohybové Hry


Maco1468628670

Recommended Posts

Koupila mi přítelkyně na Vánoce PS4.Chtěla to víceméně na to,aby jsme si občas zahráli golf,kuečník,atd. Nechala si poradit v obchodě a tam ji poradili PS4.Ted zjištujeme,že to byla zřejmě nejhorší volba ,a že to co třeba funguje u XBOX,nebo samozřejmě Nintendo,zatím u PS je v plenkách.Dočetl jsem se něco o dokoupení kamery,ktera sleduje pohyb tela a ovládače v ruce,ale žádnou pořadnou hru,nebo aspo video na Yutube jsem nenašel.Může někdo poradit hru,nebo dát názor jak to vypada do budoucna,jestli Sony něco chystá a máme si PS4 nechat,nebo raději prodat a koupi třeba XBOX

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 kamera je na tom asi lépe než ta na ps3...ale i tak mi sony nikdy nepřišla, že by svoje konzole směřovala tímto směrem. Pokud je kinect V2 vychytanější v přesnosti snímání než předchůzdce, který byl oproti mávání světélkujícími bambulemi move u stejné hry méně přesný, tak není co řešit. Xbox je nabídkou her v tomto jasně napřed.

Měl jsem na ps3 ps move a nějaké sporty...něco bylo zábavné a funkční, ale třeba pro rodinu s dětmi, kterým nevysvětlíte to, že mají mačkatv určitý čas knoflík na ps move ovladači...si myslím, že máchání rukama a nohama je mnohem jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu