Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Digitálně zakoupená hra bez připojení


PraliWAR

Otázka

Ahoj, mám otázku ohledně zakoupených her přes live gold ( digitální kod ). Je opravdu správná informace, že když nebudu připojený na live, tak mi tato hra (už stažená nainstalovaná) pak nebude fungovat. Tzn., že si konzoli vezmu na chatu, kde nebudu mít internet, zapnu si NHLko zakoupené přes digi kod, tak mi nebude fungovat ??

Děkuji moc, lovil sem tu odpověď na tohle,ale nikde sem nenašel, no možná špatně hledám, tak se připadně omlouvám.

Díky

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jenom pro ujasnění .. všecky digitálky pro Xone vyžadujou bejt online (nebo jen ty free z gold clenstvi)? ne jako u PS4 kde bejt off z PSN ničemu neva(ani u ps plus her).. ? jen mě to trošku zarazilo (přemejšlim o pořízení Xka.. tak abych byl v obraze.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Digitalni hry SE DAJÍ hrát i bez připojení k internetu. Je ovšem potřeba nastavit tu konzoli jako tvojí (na této jedné konzoli pak jdou hrát digitální hry i offline. Na jiných je pak budeš moct také hrát, ale pouze online pokud budeš přihlášen). Nastavení domovské konzole zde (jde změnit 3x za rok):

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/games/my-home-xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hale takový NHLko sem nikde nenašel levnější než 1178,- (a tohle je cena co někdo nabízí na aukru). Všude jinde je to minimálně za 1399,- a na live gold je teď NHLko za 780,- Kč, což mi přijde jako velký rozdíl...

Takže jestli jde hrát i offline na domácí konzoli, tak pak je to vše ok a vezmu digitální, tak moc děkuju !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hale takový NHLko sem nikde nenašel levnější než 1178,- (a tohle je cena co někdo nabízí na aukru). Všude jinde je to minimálně za 1399,- a na live gold je teď NHLko za 780,- Kč, což mi přijde jako velký rozdíl...

Takže jestli jde hrát i offline na domácí konzoli, tak pak je to vše ok a vezmu digitální, tak moc děkuju !!!!

Ja mam vetsinu her diskovych, ale treba NHL digitalni ... hraju to nejvic, takže vím, že ho vyměňovat/prodavat nebudu (to s digitalnimi hrami nelze) a měnit furt disk by byla otrava a navic nehobluju mechaniku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja mam vetsinu her diskovych, ale treba NHL digitalni ... hraju to nejvic, takže vím, že ho vyměňovat/prodavat nebudu (to s digitalnimi hrami nelze) a měnit furt disk by byla otrava a navic nehobluju mechaniku :)

No právě budu hrát taky nejspíš jenom NHL, na 360 sem většinou jenom NHL hrál a na X1 je lepší, tak proto sem x360 prodal a kupuju X1

A teoreticky to pak můžeš prodat profil kde hry máš no (takhle "prodat/předat" digitálky jdou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu