Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chyby v PSP 2001


mulutinur

Otázka

Ahoj prosím o radu, s čím by mohlo souviset.

Mám PSP 2001 a přestalo mi fungovat následující:

1/ pokud ve složce video chci na souboru vyvolat menu tlačítkem trojůhelníčku např. pro smazání, soubor s filmem se místo toho hned spustí. Ve videu již tlačítko trojůhelník funguje normálně. Pokud to samé udělám ve složce hry, nabídka vyskočí normálně.

2/ v položce nastavení systému - Nickname mi nejde editovat jméno. Vyskočí tabulka s editací a hned sama zmizne.

3/ pokud spustím hru a pak ji chci ukončit tlačítkem home, nelze nic vybrat. Přestane fungovat šipka do prava nebo leva mezi ANO NE

4/ možá mi nefunguje ani tlačítko start

Zkoušel jsem vrátit zpět nižší verzi oficiálního fw 6.2 z CW 6.6, ale stále stejné vlastnosti. Někde jsem četl, že by to mohla způsobovat nefunkční klávesa start, ale nechci náhradní tištěný spoj objednávat jen tak zkusmo.

Děkuju za případný podnět, kde by mohla být chybka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Chytl bych se toho bodu číslo 4. Zapněte nějakou hru, kde musíte zmáčknout start a vyzkoušejte, zda tohle tlačítko funguje tak, jak má, popřípadě rozebrat PSP a odpojit dolní lištu s tlačítky START atd a vyzkoušet jestli bude změna, nejedná se o nic složitého, jen se vyklapne spoj. V případě, že tohle přetrvá můžete vyloučit poslední možnost. Je to specifická chyba a pochybuji, že se s tím tady někdo setkal. Reset do továrního nastavení jste už asi zkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu