Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba s kreditkou


Patrik Hermes Herman

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám českou spořitelnu (visa) kámoš to zadával tam když si dal 14 denní trial tak to po něm chtělo vypsat kreditní kartu ale vždy to hodí chybu u kolonky s číslem kreditní karty

post-70314-14687180588903_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Patrik Hermes Herman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Očekával bych trošku inteligentnější odpověď díky. ;-) Samozřejmě že to mám bez pomlček a povolené internetové platby taky. Už jsem tam kreditku měl jenže mi skončila a dostal jsem novou a prostě nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud čekáš inteligentní odpověď tak to musíš řešit s bankou/sony. Tam ti poradí a ověří plnou platnost plateb a ne tady ;) Tady to vypadá jen že nejsou povoleny platby. Vem telefon, zavolej a dej vědět :)

btw: adresy máš správně? Jinak držitel je většinou ve tvaru příjmení jméno :P

Upraveno uživatelem czlada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě to do listopadu minulého roku šlo v pohodě, od té doby mám taky problém přidat peníze na PS Store, nicméně třeba u Nintenda mi to jde platit kartou bez problému. Případně JRC pak nabízí digitální kódy na dobití PS peněženky a ty kódy ti přijdou do pár minut od zaplacení. Jenom taková alternativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Administrators

Není problem s 3D secure? viz.: http://www.csas.cz/banka/appmanager/portal/jpk?_nfpb=true&_pageLabel=jpk_doc&docid=internet/cs/sc_11883.xml&from=banner_jpk_hp

  • Od 1. ledna 2015 je aktivace 3D Secure povinná, pokud bude klient platit kartou na internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

neviem ci vam to pomoze. ale u nas na SK store som mal rovnaky problem nesla mi pridat kreditka, a nakoniec bol problem v tom ze tam kde zadavam ulicu kde byvam trebalo napisat bez cisla domu. (s cislom neslo bez cisla islo v pohode) tak neviem vykusajte mozno bude problem prave v tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu