Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

polep


zbynek13

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

od 100kč i s postou do cr polepy a nepřijdeš o záruku.. http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=ps4+vinil&_sop=15

na rozebrání a výměnu to bez porušení plomby nepude.. a cenově asi taky problém.. moc mrtvejch ps4 z kerejch by se to dalo vzít asi nebude :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já mám zase dotaz, jaké s tím máte zkušenosti lidi? Konzole celkem hřeje po nějaké hodince používání, nebude se to hned odlepovat? a taky by mě zajímalo, dá se ty polepy měnit?? (např za půl roku se mi přestane líbit polep, tak ho budu chtít strhnout a dát jiný motiv, jde to? :) )

Ne. Musíš to ke konzoli přibít hřebíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na aukru hledej vinil.. sou tam lidi co ti to udelaj podle tvyho vzoru ale taky si za to nechaj zaplatit stava to tak 4x vic jak to co je standardne.. cili obyc v cechach stojej kolem 200.. tak bych se nedivil za 800 klidne.. ale zas kdyz najdes nekoho kdo s tim materialem dela.. :) na ebay taky nabizeli ze to umej z jpg ve vysokym rozliseni udelat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu