Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vyplatí se ještě koupit ??


dawe n95

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Microsoft ukonci podporu xbox 360 za rok, tedy x360 skonci v roce 2016, ja osobne bych uz zainvestoval do xONE/ps4. Co se tyce her tak ty budou tim padem vychazet s nejvestsi pravepodobnosti do toho roku 2016 a to budou uz vychazet jen AAA hry. Kazdopadne bych o hry strach nemel, na xbox360 vyslo uz pres 1000 her, tudiz by bylo porad co hrat...

Podle meho nazoru se to uz nevyplati a koupil bych si ,,next-gen'' konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží co za hráče jsi a pro koho to máš? Pokud jsi příležitostný hráč a nemáš toho moc projeto, určitě bych neváhal si koupit xbox360slim s flashem a HDD třeba i použitý za dobrou cenu v dobrém stavu a můžeš hrát spoustu skvělých her které na tuto konzoli jsou. V tom případě bych s novou generací počkal.

Jednak proto, že budou levnější hry které vycházejí teď a uvidí se, která konzole bude mít méně problému a která bude třeba populárnější. Já mám xbox 360 dva roky a projel jsem toho celkem dost, ale ještě toho je mnoho na projetí, takže cca 2 roky počkám pak si koupím PS4 ;-)

Pokud jsi ale hráč z PC, co toho má dost projeto, tak nejspíš novou generaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D Pěknej dotaz hele pracuje se na tom ale jelikož nejsou schopní upravit pul roku stary Xboxi 360 tak věřim že Xbox one v čechách určitě nikdo neumí flashnout ani jinak upravit ... spíš bych se mrknul na stranky výrobce uprav a flashů ;)A jinak ty jsi někde viděl Imige XGD4???? nebo teda Iso pro Xbox one???

tu jeden článek ;) http://www.gamedevs.co/2014/04/19/rumour-xbox-one-hacked-homebrew-consoles-will-likely-reality-short-time/

Upraveno uživatelem Jirka85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím si, (i když myslet je hovn° vědět) :D , tak něco podobného jako RGH půjde časem na obě konzole, minimálně na jednu z nich a ta dle mého názoru bude hlavně u nás prodávanější. Flash mechaniky už asi nebude mít moc smysl, protože kdo bude vypalovat (mě už se prostě nechce) a kupovat blu-ray disky? Raději stáhnout, nahrát na disk a hrát. Mám flash xboxu 360 a do budoucna už vypalování s novou generací řešit rozhodně nechci :D Proto si pár let počkám a uvidí se, i tak bych raději PS4 kvůli exkluzivním hrám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jelikož vlastním Ps3 tak xboxe bych si pořídil jen kvůli exkluzivním hrám jako např Fozra, halo atd. Nebyl by problém koupit třeba ps4 /xbox one ale myslím že mi toho o nic víc tyto konzole nenabidnou krom dražších her, grafika bude určitě podobná když uvazim že to budu hrát pořád na té samé televizi. Stačí u x360 ta 4gigova verze? Hraju opravdu málo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

X360 určitě s HDD, taky jsem si myslel, že si vystačím s 4GB, ale problém je v tom, že některé hry např: NFS Rivals, Battlefield, CoD advance ... chtějí instalaci HD balíčku na origo microsoft hdd, tudíž to nenainstaluješ na flešku a ani na interních 4GB a nezahraješ si. Dále, když hraješ instaluješ hry na HDD, xbox nehučí, méně se zahřívá a neopotřebováváš mechaniku v xboxu, takže jsem stejně musel dokoupit HDD.

Jinak tvoje TV nedělá grafiku hry, ale samotná konzole, pokud nemáš ještě pořád CRT televizor :D, takže rozdíl a pokrok grafiky u nové generace rozhodně je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fuj scart, to bych ani nezapínal bez hdmi :D To je logické že to bude hnus. GoW2 je pecka. Jinak doporučuji, teď jsem za víkend dohrál Halo4 na hard (heroic) a fakt skvělá záležitost, včetně výborné grafiky. No určitě bych doporučil všechny GoW (1,3, Judgment). Halo: Reach, Forza Horizon 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Tady najdes seznam her a popis co hry umi a jestli podporuji coop, splitscreen atd

http://www.co-optimus.com/system/1/xbox360.html

Spatne hledas zde na foru, je tu nekolik temat s dotazy na doporuceni her pro 2 hrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Tak hdmi kabel koupenej a grafika fakt super, takovej rozdíl jsem nečekal,hrál jsem Forzu horizon a už mě xko začíná bavit, koupil jsem i druhý ovladač a tak bych rád nějaké typy na hry pro dva hráče, hledal jsem ale nic moc jsem nenašel, díky za každou radu

Tak to je jasne , jelikoz scart ti vykouzli obraz max v 576i , kdezto hdmi az 1080p (podle toho jakou TV nebo zobrazovadlo vlastnis) .

Dobry prodejce by ti ten hdmi kabel mel k tomu automaticky doporucit . Pokud si vsak kupoval pres net pak to chapu ze sis asi o tom moc neprecetl .

Jinak x360 je stale skvele prodavana konzole (mluvim z vlastni prodejni zkusenosti v obchode s hrami) , konzole se vzdy vybira podle nabidky her co te zaujmou , od toho prece konzole je , hlavne na hry .

Nekoupis si prece PS3 a chtel bys hrat forzu , gears of war nebo halo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Kupoval jsem x360 v jrc bylo tam celkem za dobrou cenu, hdmi mi nedoporučil, tak jsem myslel že už bude v balení, nebo to co tam je bohatě stačí, jinak vlastním i Ps3.

Jeste rekni ze mas i PS3 zapojeny pres scart :D Tam totiz v zakladu neni hdmi taky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu