Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX ONE - pár otázek před koupí


GALBATOR

Otázka

Zdravím,

přemýšlím nad koupí X1, ale mám pár otázek, na které by pro majitele X1 neměl být problém odpovědět :

1.) Přehrání videosouborů - co všechno konzole dokáže přehrát (a odkud - usb disky, flashky atd.)? Jde mi hlavě o mkv, avi, mp4... + jestli je možné připojit externí titulky k přehrávanému videu.

2.) DVR - jaké další příslušenství je třeba mít, aby konzole fungovala jako plnohodnotný videorekordér? Co je potřeba s čím propojit atd.

3.) TV tuner - stejný dotaz jako u bodu 2.)

4.) Pokud mám LIVE zaplacený na X360, můžu použít stejný účet i na X1?

5.) Jak je to s hlučností "zdroje" (na X360 byl docela slyšet)?

To by mělo být zatím vše.

Moc díky za odpovědi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím,

přemýšlím nad koupí X1, ale mám pár otázek, na které by pro majitele X1 neměl být problém odpovědět :

1.) Přehrání videosouborů - co všechno konzole dokáže přehrát (a odkud - usb disky, flashky atd.)? Jde mi hlavě o mkv, avi, mp4... + jestli je možné připojit externí titulky k přehrávanému videu.

2.) DVR - jaké další příslušenství je třeba mít, aby konzole fungovala jako plnohodnotný videorekordér? Co je potřeba s čím propojit atd.

3.) TV tuner - stejný dotaz jako u bodu 2.)

4.) Pokud mám LIVE zaplacený na X360, můžu použít stejný účet i na X1?

5.) Jak je to s hlučností "zdroje" (na X360 byl docela slyšet)?

To by mělo být zatím vše.

Moc díky za odpovědi :-)

1. Formaty - vse co jsi vyjmenoval. Kompletni seznam:

Xbox One compatible file types: 3gp audio, 3gp video, 3gp2, aac, adts, animated gif, asf, avi divx, avi dv, avi uncompressed, avi xvid, bmp, jpg, gif, h264 avchd, mjpeg, mkv, mov, mp3, mpeg 1 ps, mpeg 2, mpeg 2 hd, mpeg 2 ts, mpeg 4 h264 aac, mpeg 4 sp, png, tiff, wav, wma, wma lossless, wma pro, wma voice, wmv, wmv hd

Co se tyce typu storage - USB 3.0 disky i flashky

Externi titulky - nevim, nezkousel jsem.

2. nepouzivam

3. tema je tady, ale zatim tam moc informaci neni: http://console-forum.net/tema/171777-xbox-one-tv-tuner

4. ano

5. zdroj nevydava vubec zadny zvuk

Snad nekdo jiny zodpovi zbytek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu