Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

EA ACCES hry v pronájmu :-)


lostkojot

Recommended Posts

Tak jsem tedy pořídil roční členství za těch 600 a zdá se to OK. Jen jsem si nějak nevšiml, že je tam zdarma FIFA 14 (a ne 15), ale co - za ty prachy ;-)

Nevíte někdo jak jsou tam ty trial verze, na jak dlouho jsou? Není to, doufám jen těch 6 hodin (jak to je u her, které můžeš hrát před vydáním)....?!?

Ještě jeden poznatek - hry jdou hrát i na ostatních účtech na témže xboxu. Předplatil jsem si to na hlavním účtu a hrát může "celá rodina", každý pod svým profilem :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Jsou někde uvedena omezení jednotlivých her? Myslel jsem, že v rámci EA Access mohu hru hrát během předplatného bez omezení resp. zcela bez omezení bo dobu trialu té hry.

Včera jsem stáhnul Battlefield: Hardline a pustilo mě to jen do druhé epizody a pak mi to napsalo, že v rámci trialu je konec, a to při spuštění hry mi to píše, že mám ještě 9 hodin... Takže až tak úžasná služba to zřejmě není :cry: Jaké máte zkušenosti vy?

EDIT: Tak jsem si nainstalovla EA Access HUB a tam skutečně u některých her píší "Trial Available" a jinde "Free game available". Bohužel to je většinou u sportů, které nehraji. Snad se nabídka postupně rozroste...

Upraveno uživatelem Zoombik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem problém s placením Access vyřešil. Kartu jsme v pohodě přidal a po návštěvě banky, kde jsem požádal o nastavení limitu pro internetové bankovní operace se dílo podařilo dokončit. Pokud vám půjde karta přidat a nepůjde sní plati(hláška o autorizaci), tak je to jen, že nemáte nastavený limit na kartě. Snad to někomu pomůže :).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu