Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA OnLine


HorrA1985

Recommended Posts

Zdar lidi koukam že tu GTA V tema je ale neni tu tema pouze pro OnLine. Částečně proto zakladam toto tema aby se nemisily příspěvky týkající se Story modu a online.

pište sem: problémy, obrázky, videa, prosby, dotazy, PSNka pro zviditelnění, vaše crew apod. prostě cokoliv vas napadne ohledně ONLINE hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak a já se tady zvěčním ihned PSN ID = HorrA1985

Dále jsem založil crew pro Free Aimery odkaz zde:

http://socialclub.rockstargames.com/crew/czech_freeaimers_ps4

Crew Emblem:

?di=314215979124[/img]

Zde trocha propagace Free Aimu je třeba se toho nebát. Jdou dělat i mise a to i solo.

VIDEO ZDE:

Ale jsem také členem této crew (zatím asi nejaktivnější) která má jiná pravidla viz odkaz: http://socialclub.rockstargames.com/crew/czech_republic_ps4

něco z heistu:

Upraveno uživatelem HorrA1985
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím já bych měl prosbu ke GTA 5 online. jsem už z toho zoufalý a nevím jak to vyřešit. Stále nevidím jiné hráče na mapě. Jsem prakticky stále v online sám. nikde nepotkám jiného hráče za celou dobu co jsem v online. Nechápu to. Taky když dám hrát při spuštění mod online tak to hodně dlouho načítá. Vám taky?? Koupil jsem si 3měsíční plusko abych mohl hrát online a tak jsem dopadl. hledal jsem na google a našel jsem že se to jednomu taky stalo ale žádná odpověď tam nebyla. Napsal bych přímo na rockstar ale neumím bohužel anglicky. Nemůžete mi někdo prosím Vás poradit co s tím?, Už nevím co s tím mám dělat. :cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím já bych měl prosbu ke GTA 5 online. jsem už z toho zoufalý a nevím jak to vyřešit. Stále nevidím jiné hráče na mapě. Jsem prakticky stále v online sám. nikde nepotkám jiného hráče za celou dobu co jsem v online. Nechápu to. Taky když dám hrát při spuštění mod online tak to hodně dlouho načítá. Vám taky?? Koupil jsem si 3měsíční plusko abych mohl hrát online a tak jsem dopadl. hledal jsem na google a našel jsem že se to jednomu taky stalo ale žádná odpověď tam nebyla. Napsal bych přímo na rockstar ale neumím bohužel anglicky. Nemůžete mi někdo prosím Vás poradit co s tím?, Už nevím co s tím mám dělat. :cry::cry::cry:

to je divny občas se mi taky stane že mě to hodí z mise na mapu kde jsem sám, ale jinak mám skoro pořád plno což je 30lídí.máš rychlej internet?tohle dělalo kámošovi měl hrozně pomalej net a také byl proto sám na mapě.

edit:zkoušel jsi i jiné hry online nebo to dělá jen gta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám postavu rank 13, ale statistiky jako ježdění, lítání, střelba a vše ostatní mám stále základní. Dnes jsem hrál s někým kdo byl nižší rank, ale staty měl větší. To se zlepšuje něják manuálně nebo co? :D

Upraveno uživatelem jekyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám postavu rank 13, ale statistiky jako ježdění, lítání, střelba a vše ostatní mám stále základní. Dnes jsem hrál s někým kdo byl nižší rank, ale staty měl větší. To se zlepšuje něják manuálně nebo co? :D

ty staty ze světšují sami a postupně a pravě tím že jezdíš,lítáš atd.prostě hraj mise zavoď a postupně to poleze na horu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím já bych měl prosbu ke GTA 5 online. jsem už z toho zoufalý a nevím jak to vyřešit. Stále nevidím jiné hráče na mapě. Jsem prakticky stále v online sám. nikde nepotkám jiného hráče za celou dobu co jsem v online. Nechápu to. Taky když dám hrát při spuštění mod online tak to hodně dlouho načítá. Vám taky?? Koupil jsem si 3měsíční plusko abych mohl hrát online a tak jsem dopadl. hledal jsem na google a našel jsem že se to jednomu taky stalo ale žádná odpověď tam nebyla. Napsal bych přímo na rockstar ale neumím bohužel anglicky. Nemůžete mi někdo prosím Vás poradit co s tím?, Už nevím co s tím mám dělat. :cry::cry::cry:

je to divny jak pise mickey muzes mit slaby net. az budes v onlinu dej sipku dolu objevi se vlevo nahore seznam hracu ale hlavne nazev serveru. kdybys byl na verejnem kde jsou i jini hraci bude tam napis PUBLIC jinak kdyz mas slaby net tak te to muze hodit do INVITE ONLY nebo CREW, FRIENDS ONLY tam samozrejme nebudou jiny hraci pouze ty ktery sam pozves. a ano kdyz se chces pripojit na PUBLIC trva to dlouho nez se navaze spojeni k servru. do publicu vlezes pres GO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám technický dotaz kdyz jsem s kamosem v zavode a odejdeme tak nas to hodí kazdyho nekam jinam a musím se za ním pripojit jako jiny server nebo tak nevi nekdo co s tím?

jo tohle mi také moc dobře nefunguje.musí te dát oba freemode, ale pravě občas se stane že to hodí každého jinam a nezbívá nic jineho než se k němu připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu