Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA OnLine


HorrA1985

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už mám všechno krom 100 lví, takže už hraju jen mise. Pokud chceš pomoct, tak ti pomuzu.

Pomoc by se hodila, jeste mi toho chybi dost, ted jsem 2 dny delal jen offline trofeje :) Jsem po operaci, tak jen parim na PSku a sbiram trofeje :-D

Upraveno uživatelem travis9tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hele hrát mise, například mě baví survival. Má to 10 kol a hraje se to ve 4 lidech a ke konci je to těžký no, za dodělaní 10ti kol je myslím 30tis a 1500RP což myslím není špatné a navíc to je zábava. První survival mise je asi od 15rp lvl tak si budete muset sehnat někoho kdo vám jí vytvoří a pozve vás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, mam dotaz. jsme s kamosem dva a chci se zeptat jak spolu hrat mise/jobs? treba v destiny to bylo easy, joinul jsem team a kdyz sel jeden delat strike, druheho to vzalo automaticky. tady prave nevim, mam dat jobs a pak jej nejak pozvat? za strucny navod budu vdecen:) diky

Pokud nechceš zakládat a už se chceš připojit do založenýho jobu s lidma, nejjednodušší je se s kámošem připojit do jedný herní session (do jednoho světa), dát telefon - quick job a tam si vybrat jakej job chceš a dát join with friends. tebe to tam hodí hned a kámošovi přijde pozvánka do telefon kterou musí přijmout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hledáme solidní hráče na online. Jsme 2 a shanime ještě 4 lidi, který chcou plnit slušně placený mise. Čím víc lidí z crew v misi, tím větší prachy. Čím delší doba trvání mise, tím víc prachů. Komunikace přes party chat. Opravdu jen kdo má zájem hrát mise a expit a ne blbnout kolem. Hrajeme každý den.

Upraveno uživatelem robinrameno1987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to neni uplne tak pravda. Abys mel vesi silu musis treba hrat tenis nebo se prat pestma, pokud rizeni tak musis jezdit rychle a vyhybat se autum, pokud staminu tak musis behat, pokud vydrz podvodou tak se musis potapet,strileni a letani mluvi samo za sebe a stealth vylepsis tusim dobou kterou v nem si, aktivujes ho zmacknutim L3 jestli si dobre pamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu