Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA OnLine


HorrA1985

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit, jsem úplně na začátku, byl jsem LS customs si přelakovat auto a pojistit si ho, garáž koupenou ještě nemám, nemám peníze, Takže jsem auto zaparkoval do veřejných garáží aby bylo skryto a nepršelo dovnitř. Pak jsem přijak misi od Geralda a auto se oběvilo kousek ode mě, dá se nějak nastavit v optionu aby auto bylo tam kde jej zaparkuju? A ještě ty heisty máte zaplý automatické zamiřování? Tohle mi přijde že hráči se ochuzují o ty zážitky z přestřelek které jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

settings -> audio, you can change the controller speaker volume. What I noticed was that if you set it all the way to the left, it's minimum volume through the controller and no audio through the TV (for controller sounds like phone calls, police dispatch, etc). Setting it in the middle maximizes controller volume with no volume to TV. Setting it all the way to the right maximizes both volume to the TV and the controller.
Takže se zkus podívat jestli máš v nastavení contoller speaker volume, nastaveno nastřed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Job Pointy, měly být nějaká další měna týkající se eventů ingame, rockstar ale tenhle koncept zavrhl...

Manouste: ty se těmi pointy nějak jakkoliv řídíš? :) člověk může mít 100 jp po sérií misí a stejně to může být hlupák jak vyšitej :)

edit: netvrdím že si něco psal či nepsal, jen říkám že ty body sou úplně k ničemu, bodů bych měl mít teoreticky v desítkách při každé volné chvíli v lobby ale díky disconnectům a změnám lobby oto stejně hned přijdeš.. takže i to posuzovaní aktivity má své mezery

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

štve mě že nejde sundat tlumič nebo se pletu?

Lze sundat jakékoliv příslušenství ale jen pouze v obchodě Amu-nation (gunshop) najedeš na tu zbraň a klikneš na tu položku kterou už máš koupenou a namontovanou tím se sundá stejným způsobem ji vrátíš ale už neplatíš protože si ji už kopil samozřejmě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem nový majitel PS4 a nemám ještě dost zkušeností, jak to chodí - chci se vás zeptat na GTA V Online. Potřebuji ke hraní Online verze účet PS Plus? Při spuštění to po mě totiž chtělo a zatím jsem to vyřešil 2 denním trialem. Jak je to u ostatních her? Taky u nich pro online potřebuju PS Plus? 1200 Kč ročně není zrovna málo a nevím, jestli bych to plně využil. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem nový majitel PS4 a nemám ještě dost zkušeností, jak to chodí - chci se vás zeptat na GTA V Online. Potřebuji ke hraní Online verze účet PS Plus? Při spuštění to po mě totiž chtělo a zatím jsem to vyřešil 2 denním trialem. Jak je to u ostatních her? Taky u nich pro online potřebuju PS Plus? 1200 Kč ročně není zrovna málo a nevím, jestli bych to plně využil. Díky za odpovědi.

Ano na vešchny hry online tedy až na pár vyjímek (War Thunder) je třeba aktivní PS+ účet. Té ceny se bát nemusíš vrátí se ti to několikanásobně v podobě každoměsíčně vydaných her zdarma. Pravda nejsou to tituly AAA ale hry to jsou dobré. Navíc pokud ještě vlastníš PS3 nebo i Vitu můžeš mít jeden sdílený účet pro všechny konzole. To znamená že za cenu jednoho můžeš mít PS+ jak na PS4,PS3 i PS Vitu. Navíc na PS3 vyházejí AAA tituly zdarma. Např. naposled Theif, Dishonored - hry jsou to plné a můžeš je hrát pouze po dobu aktivace PS+, to už si ale promeškal akce jsou aktivní na vybrané věci pouze měsíc pak se to mění a je to zase na něco jiného. Navíc jsem ještě nezmínil spoustu jiných slev na různé hry na PS Store.

http://imgur.com/LSKoVE4

Upraveno uživatelem HorrA1985
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Btw. Niekto normálny na Heisty :)

1) Keď si dám auto-invite, tak vždy natrafím na dobráka, ktorý mi to sabutuje

2) Keď si dám crew member tak sa mi ešte nepodarilo nikoho dostať z CZSK crew

3) Keď sa joinem k niekomu inému, tak to vo väčšine prípadov končí bodom 1

:)

Ďakujem - ps4nick "Mackonaut"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. Niekto normálny na Heisty :)

1) Keď si dám auto-invite, tak vždy natrafím na dobráka, ktorý mi to sabutuje

2) Keď si dám crew member tak sa mi ešte nepodarilo nikoho dostať z CZSK crew

3) Keď sa joinem k niekomu inému, tak to vo väčšine prípadov končí bodom 1

:)

Ďakujem - ps4nick "Mackonaut"

Muzem dat spolu.Za hodinku budu u ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

lidi zaciman hrat muj nick je RomanZm ..... chtel bych se zeptat mam lvl 24 a od kdy lze delat hs abych byl host ja uz mam aj byt kde je ta tabule ale kdyz dojdu dovnitr tak me to poprve poslalo k L ( leister )dojel jsem tam ten semnou kecal dlouho ale kdyz jsem pak dosel z do bytu tak me slo se jen pripojit ale ne zadny HS vytvorit dik za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu