Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

reklamace


san andreas

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
chci se zeptata mam psp 3 death pixely a fw 2.8 a chtel to reklamovat v sony ale nevim jestli berou bez zarucaku a kde je v praze nejake to stredisko nebo co tam kde t vymenej.

reklamace bez zarucaku......?

DP staci kdyz budes mit 5...ne 13

Ne fakt ti to ani pri 5 ani pri 6 nevyreklamujou jenom tehdy kdyz budes mit na displeji vadnych bodu presne 13 je to totiz 0.1% pixelu displeje PSP a touhle hodnotou se zkurvena sony ridi vim to z vlastni zkusenosti.

Ale nevim jestli ti ty 3 body delaj problemy.. je to prkotina pokud jich ovsem nemas 30 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne fakt ti to ani pri 5 ani pri 6 nevyreklamujou jenom tehdy kdyz budes mit na displeji vadnych bodu presne 13 je to totiz 0.1% pixelu displeje PSP a touhle hodnotou se zkurvena sony ridi vim to z vlastni zkusenosti.

Někdo si z Tebe docela nepěkně vystřelil. Tu normu ISO, která upravuje max. počet DP a kterou se musí řídit každý, tedy i SONY, jsem tady uváděl mockrát, takže se nebudu opakovat.

Už tady na téma DP padlo hodně volovin, ale tahle je největší.

Jen tak na okraj, 0,1% pixelů PSP je 130 :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne fakt ti to ani pri 5 ani pri 6 nevyreklamujou jenom tehdy kdyz budes mit na displeji vadnych bodu presne 13 je to totiz 0.1% pixelu displeje PSP a touhle hodnotou se zkurvena sony ridi vim to z vlastni zkusenosti.

Někdo si z Tebe docela nepěkně vystřelil. Tu normu ISO, která upravuje max. počet DP a kterou se musí řídit každý, tedy i SONY, jsem tady uváděl mockrát, takže se nebudu opakovat.

Už tady na téma DP padlo hodně volovin, ale tahle je největší.

Jen tak na okraj, 0,1% pixelů PSP je 130 :?

splet sem se neni to 0.1% ale 0.01% :) ale tuhle hodnotu mi rekli v Praze v sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

splet sem se neni to 0.1% ale 0.01% :) ale tuhle hodnotu mi rekli v Praze v sony

Tak lhali. Ve zbytku republiky se SONY lidem snaží namluvit, že limitní počet DP je 5, což také neodpovídá jakékoli normě. Prostě zkoušejí, co jim projde, každopádně u Tebe teda hrubě přestřelili. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

splet sem se neni to 0.1% ale 0.01% :) ale tuhle hodnotu mi rekli v Praze v sony

Tak lhali. Ve zbytku republiky se SONY lidem snaží namluvit, že limitní počet DP je 5, což také neodpovídá jakékoli normě. Prostě zkoušejí, co jim projde, každopádně u Tebe teda hrubě přestřelili. :roll:

Jenze bohuzel jim to vychazi..Mozna kdyz pujdes reklamovat s 3-4DP tak budes hradit i dopravni naklady...Ale vzhledem k tomu, ze reklamuji i bricknuta psp nebo spatne gamebooty si na mechaniky (reklamare) ze sony nemuzeme stezovat. V tomto pripade jsou seriozni (dokud stale nevi jak se to stalo :twisted: )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jedine tady: PLAYSTATION

Obliba herních konzolí roste a společně s ní i počet uživatelů. V případě jakýchkoli problémů se obraťte na následující místa

Město Firma Adresa Telefon, Fax

Praha SERVISNÍ CENTRUM

SONY CZECH V parku 2309/6

140 00 Praha 4 222 864 199

tady jsme je měli se záručákem jsou to jakoby zastupité v tomhle tady v CR a opravujou i bez záručáku, ale trvá to měsíc ne li déle...

MAPA : ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu