Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční PS4 headset


Kubinator

Otázka

Ahoj, mám originální PS4 headset a bohužel mi nefunguje bezdratové sparování, napoprvé se to spárovalo a blikala mi dioda jak na usb wireless, tak i dioda na sluchátkách, poté jsem si stáhl app ze storu, nastavoval jsem tam počáteční nastavení a dioda na sluchatkach se mi rozsvítila fialově a poté mi zhasla a od té doby už mi nesvítí ani při nabíjení. Ani s počítačem se nechce spárovat a to před tím fungovalo, nevíte někdo, co s tím. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dousek.. No mám v plánu je koupit, ps4 jedu taky přes wifi. Máš ten problém až po delší době? Docel mě vyděsil :D

A trochu jsem se spletl, já mám ty k Ps3, ale princip tam je stejný, jen je jiný design a není tam brčko. Ale vyřešil jsem to restartem wifitrouteru a při novém nastavení jsem dal automatický chanelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu