Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD Black Ops 2 a DualPlay na LG TV


cz0258

Recommended Posts

Zdárek,

rád bych se zeptal jestli máte někdo zkušenosti s Dualplay ?? ... Black Ops 2 by mela mit moznost primo ve hre zapnout Dualplay, ale ja tam to nastaveni nemám, mám tam pouze prepnout do 3D, ale tu volbu pro Dualplay tam proste nemam, ale pritom lidi co to ruzne ukazujou na youtube tak tam tu volbu maji.

Nevite kde je problém ??

a druhy dotaz, prohledaval jsem vsude mozne, ale nikde jsem nenasel nejaky seznam her pro xbox360 her, ktere podporuji primo volbu Dualplay.... Ja vim ze vsechny hry jdou prepnout ze splitscreen do cele obrazovky a pouzit bryle na dualplay, ale pak ten obraz je deformovany... a ne takovy jaky by mel byt..

Díky moc

P.S.: uz me napadlo ze by to bylo podporovany po nejakem update hry, ale nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau každá hra, co má splitscreen ti bude podporovat Dual Play. Sám to tak doma hraji s bratrem. Například Far Cry 3, HALO 4, GOW serie, všechny COD a tak :).. jen někdy ten obraz není úplný, ale to je maličkost ;).. A nastav si poměr stran na TV na Just Scan ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Čau každá hra, co má splitscreen ti bude podporovat Dual Play. Sám to tak doma hraji s bratrem. Například Far Cry 3, HALO 4, GOW serie, všechny COD a tak :).. jen někdy ten obraz není úplný, ale to je maličkost ;).. A nastav si poměr stran na TV na Just Scan ;)

ano, všechny hry co maji splitscreen tak jde prehodit na dual play, ale neni to pravy dual play... obraz je deformovany, protoze to roztahne na celou obrazovku ob radky mezi sebe... takze obraz kdyz je split screen nad sebou tak obraz je natahlý a když je split screen vedle sebe tak obraz je rozplaclej.

Ale jsou hry, který přímo podporují dual play, takže obraz se nijak nedeformuje, ale obraz to přepočte na celou obrazovku. A mezi ně patří třeba CoD Black Ops2, když zkouknu youtube videa, tak tam tu kolonku maji přimo ve hře v nastavení, pro zapnutí Dual play (ne split screen), ale ja at delam co delam, tak to tam nemám... tak mě zajíma kde je chyba ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu