Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

30 dní od předání k opravě - Nový problém!


g00dFeLLa´z

Recommended Posts

Opravdu ti moc děkuju! Za všechno,že jsi mi pomáhal. Zítra tam jedu a něják už to pořeším... Vážně ti děkuju. Posílám ti všechny moje points (823),i když jich moc není.

:-)

Až to dořešíš, tak dej vědět.

Jinak si body v klidu nech. Já je k ničemu nepotřebuju :-)

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

Až to dořešíš, tak dej vědět.

Jinak si body v klidu nech. Já je k ničemu nepotřebuju :-)

ZUZY

Dořešeno... Dneska jsem tam byl, dal jí krabici na stůl, ani se nekoukala co tam přesně je, jenom zkontrolovala jestli tam je všechno. Pak horda papírování a asi 2,5 hodiny čekání... Pak jsem dostal krásnou částku 11k + jejich předvolba = ...Kč. Za 8,499Kč jsem si koupil nový telefon (T-Mobile). Teď jsem ho customizoval, takže mám nejnovější FW a ještě sehnat nějákej jinej kryt, protože ty jejich reklamní nálepky nebo co to je, jsou děsný!

Jinak je všechno ok a moc ti děkuji, že jsi mi se vším pomáhal!

Jinak... Tohle byl asi můj nejlepší kšeft v životě (zatím).

Jednou jsem sice koupil od kluka N6600 + 256Mb za 1400Kč a prodal jsem za 2500Kč (potřeboval rychle prachy na PSP...), ale teď jsem ten telefon koupil použitý, koupený v říjnu 2006 + 1 kryt navíc + 1Gb za 7600Kč.

Telefon jsem vyreklamoval, kryt a tu 1Gb si nechal a dostal jsem 11,777Kč.

Tz. že jsem na tom telefonu vydělal 4177Kč!

Holt někdy se daří,ale většinou ne... :cry: 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dořešeno... Dneska jsem tam byl, dal jí krabici na stůl, ani se nekoukala co tam přesně je, jenom zkontrolovala jestli tam je všechno. Pak horda papírování a asi 2,5 hodiny čekání... Pak jsem dostal krásnou částku 11k + jejich předvolba = ...Kč. Za 8,499Kč jsem si koupil nový telefon (T-Mobile). Teď jsem ho customizoval, takže mám nejnovější FW a ještě sehnat nějákej jinej kryt, protože ty jejich reklamní nálepky nebo co to je, jsou děsný!

Jinak je všechno ok a moc ti děkuji, že jsi mi se vším pomáhal!

Jinak... Tohle byl asi můj nejlepší kšeft v životě (zatím).

Jednou jsem sice koupil od kluka N6600 + 256Mb za 1400Kč a prodal jsem za 2500Kč (potřeboval rychle prachy na PSP...), ale teď jsem ten telefon koupil použitý, koupený v říjnu 2006 + 1 kryt navíc + 1Gb za 7600Kč.

Telefon jsem vyreklamoval, kryt a tu 1Gb si nechal a dostal jsem 11,777Kč.

Tz. že jsem na tom telefonu vydělal 4177Kč!

Holt někdy se daří,ale většinou ne... :cry: 8)

No tak hlavně, že to klaplo :-)

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu