Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny - Hráči


JohnCzE

Recommended Posts

Zdravim,

zakládám tohle téma, aby sem hráči Destiny mohli dávat svoje PSN nicky. Můžeme někdy zahrát, přecejen je to v partě větší zábava :D

tak ja začínám:

Nick: JohnynekkCZ - Už nehraje.

Warlock, 24 level.

Upraveno uživatelem JohnCzE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, jsme 3 hraci momentalne se pohybujici 26-28, hrajici obden cca od pul 8 do 10. Hledame dalsi lidi na chozeni raidu, nebo kdyz nekdo nemuze na doplneni fireteamu. Podminkou je mikrofon a vek nad 25 :D

Piste PM, nebo poslete zpravu na PSID: reflexat0r s textem, ze chcete hrat destiny :D

Pokud by se chtel nekdo pripojit poslete prihlasku do skupiny a pote do klanu tady https://www.bungie.net/en/Clan/Forum/855419

Upraveno uživatelem kref
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Čau hraju kazdej den už nejakej ten pátek na ps3, tak teď mám konečně i ps4. Nick: eRiCZEch. Hunter 31 a teď stavím titana, hledam raidy a weeklyny, bountyny, dayliny. Všechno na nejtěžší možno. Na ps3 jsem dost drtil i lamy na crucible, tady mi zatím to míření moc nejde :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

čau do klanu se dostaneš na stránkách Destiny kde si najdeš název klanu a pošleš žádost. Nejlíp si přidávej čechy co potkáš ve hře do friends a domluv se snima co maj za klan atd...

Jinak zřejmě tě do klanu nevemou když úplně začínáš a v podstatě je ti to jedno.

Hráče a info si najdi zde : http://console-forum.net/tema/158248-destiny/page30?highlight=destiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu