Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bazarové hry, jaké jsou pro mě jako druhého majitele nevýhody? Omezení SP/MP atd? PS4


zower

Otázka

Zdravim všechny, scháním na PS4 hry a cenově to samozřejmě vychází líp z bazarů, když jsem si procházel dost inzerátů, u jednoho mě zarazilo, když se v komentářích objevilo, že u assasin's creedu je pro druhého majitele omezená hratelnost (neznám AC takže nevím přesně o co jde) údajně něco s výjezdem lodí na moře něco krást, že se tím zpomaluje celkové expení, něco podobného že je i na multiplayer.

Zajímá mě tedy, když hodlám kupovat The last of us Remastered a Watch dogs, dýl někdy pak i Diablo 3/GTA5 a Little big planet, jaké u těhle her můžu čekat omezení v hratelnosti jakožto druhý majitel? Dík všem za přečtení a odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jeste se zeptam jak to je z trofejema ktery na ty hre predemnou nekdo nasbiral, ty tam budu mit taky? Koupil sem si bazar tlou,a kdyz sem koukal na trofeje sou rozdelany, treba splneni hry na easy ma asi 30% pritom ja to na tu obtiznost nehral. Takovejch veci je tam vic co sou rozdelany a ja je neplnil,za odpoved dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu