Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hodně dlouhá instalace her


biggrr

Otázka

Ahoj, včera jsem si koupil PS4, přes PS plus taky BF4 premium, stahovalo se to přes noc, a když to chci dnes spustit tak mi to napíše

že kampaň je na 100% a full game na 35%, tak když spustím kampaň, po první misi mi to napíše že se to musí doinstalovat a má teprve 10%

už se to instaluje 2 hodiny a vylezlo to o 5%, je to normální ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, včera jsem si koupil PS4, přes PS plus taky BF4 premium, stahovalo se to přes noc, a když to chci dnes spustit tak mi to napíše

že kampaň je na 100% a full game na 35%, tak když spustím kampaň, po první misi mi to napíše že se to musí doinstalovat a má teprve 10%

už se to instaluje 2 hodiny a vylezlo to o 5%, je to normální ?

Stahovani B4 premium mi trvalo nekolik dni prvne se taha single a potom az multak hral jsem 1 misi a dal me to nepustilo kvuli nestazenemu obsahu takze to chce velkou trpelivost.

Hlavni je jak pise kolega Manoust rychlost pripojeni cim mas lepsi signal tim je to rychlejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A může mi ještě někdo poradit ? Stahnul jsem si do tabletu aplikací commander, a chce to přihlášení, zkousim tam zadat stejnè údaje jako na přihlášení ps4 učtu, ale to nejde, to se musím napřed někde registrovat ?

Jo musíš tam zadat údaje od Bf4 z originu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na blízko se ještě občas trefìm, ale na delší vzdálenost to

vůbec

Záleží taky na tom, čím střílíš, každá zbraň má jiný dostřel, přesnost, apod. Plus to vylepšuješ perkama. Koukni na battlelog, je to tam dost přehledně udělaný a je tam i fórum přímo k Bf4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu