Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ebay zkušenosti


jekyl

Otázka

Zdravím nemám moc zkušeností z nakupovaní přes ebay a mám pár otázek. Našel jsem sem tam plno lidí co nabízejí primární sloty her, ale dost mě zaráží, že většina chce zaplatit i poštovné, přitom údaje napíše pouze na mail. A dále se chci zeptat jestli vůbec s tímhle máte dobré zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Koupil jsem sekudar GTA V a zatim nemam zadnej problem. To postovny maj jen pro to aby byla zobrazena cena bez dopravy atraktivni. Se♥♥♥♥♥r muzes mazat a instalovat bez omezeni. Primar lze instalovat jen jednou a pokud to smazes tak mas smulu. Nejak smelej a reaktivuojou ucty jinak by se jim to nevyplatilo. Obecne mi prijde lepsi si koupit ucet zde od uzivatelu nez z ebay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zjednodušeně:koupíš hru,zaplatíš,oni pošlou přihl.údaje,ty se přihlásíš,stáhneš hru,a oni mezitím změní heslo tak aby jsi nemohl disponovat s účtem.Takže dokud nesmažeš účet nebo hru,tak hraješ.Jakmile něco z toho smažeš jsi v dupě.Takže ta hra je spjata s konzolí.Psal jsem jim proč a odpověď:dokud ji nesmažete tak hra bude navždy hratelná na konzoli a co byste chtěl za ty peníze,proto je tak nízká cena.Hru tedy dále neprodáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu