Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WarThunder


brdeckaf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
na hraní tanků musí být koupeny taky 3?Mám jednoho a je zatmaven,vzdycky mi to pustí jen letadla.

Nevím jak to je u PS4, ale u PC je nad tlačítkem spuštění hry výběr modu, tak se zkus porozhlédnout, jestli tam není něco podobného, kde si to přepneš na Tank Arcane Battle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

čau , jak tam funguje technologický strom tanků? Mám zatím pořád 3 základní tanky. někde jsem četl že pracují na české verzi titulků.

Hra mě velice překvapila, jsem fanda world of tanks a tahle hra mi přijde velmi kvalitní a v některých ohledech i lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdar

Tahle hra mě úplně ohromila nekrásnějším tutorialem!SKVOST.Co ta čeština,nic?Škoda!!

Ty singleplayer mise se tedy spustí až odlétám či ojezdím nějaké multiplayer bitvy?Protože to píše že musím mít počet bodů atd?Mě se chce hrát totiž ten single děj mise z konkrétních bojišt a ne nějaký vymyšlený multák ,takže proto se ptám.Vadí mě ,že mě to nepustí rovnou.Doufám,že mě to pustí po nějakých několik bodech??

Hrál ty singleplyer mise někdo?To je tedy vrchol tahle hra!Pamatuji asi před 15 lety na pc jak to bylo už tehdy uplně super,ale tohle je tedy veledílo.

Koukám ta Ruská mini letadílka jsou stabilnější než ty Anglický.To je tedy kalibrace,takhle by to mělo být v každé hře,tohle dělal opravdu nějaký inženýr a inženýrka.To jsem zvědavej až mě to pustí do štuky.

Tuhle hru dělali lidi jako jsem já,pro lidi jako jsem já.

Snad mě někdo odpovíte:)

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lostkojot NEBO NĚKDO Potřeboval bych od tebe jednu věc.Můžeš se podívat do profile?Potřebuji se přejmenovat "ooo5415 na klasické jméno a v profile je trojuhelníček a čtvereček a ani jeden mě neumožnuje se přejmenovat?Mohl by jsi se nebo někdo podívat jak se přejmenovat?Co mám zmáčknou v profile abych si změnil jméno?Na forech píšou že to je v profile.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ta čeština je udělaná komplet,ale jako vždycky to ty flinkové ze SONY všechno zničí a zase to schválně udělali tak,že se na to vykašlali.Brát peníze to jo,ale něco udělat zdarma pro hráče to né.Samozřejmě tu češtinu udělali češi zdarma a sony se asi nenamáhá to umožnit implantovat,protože by musel jeden z nich pracovat.

Doufám,že se jim objeví co nejdříve nová Fukušima.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemají krást můj čas.Už se jim stala a mělo by se jim to stát podruhé,protože si to zaslouží pečlivým okrádáním zákazníků u telefonů i dalších věcí od nich,které neustále nefungují.Vylízaný jsi ty sám asi pracuješ někde u nich ve skladu a jsi z toho frustrovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se do toho vůbec tedy pleteš Zafata.Přišel jsi jenom provokovat.Zafata ani PS4 nemáš asi máš jenom PS3.

To,že sony okrádá zákazníky je známá věc a to,že okrádají lidi,kteří udělají ve svém volnu češtinu je vrchol drzosti této firmy,která uplně totálně kašle na zákaníky jejich,sprostárny jsou známé po celém světě,proto museli skoro skončit s mobilama...vlastně mají jenom jednu věc dobrou a to PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=cestina-se-do-war-thunder-nakonec-zrejme-nedostane-180952

Oni tvrdí,něco jiného,prý to je tím,že PS4 nemá možnost v nabídce jazyků mít češtinu.Samozřejmě to je divné,ale prý to vadí i u jiných her.

"...kvůli nemožnosti nastavení češtiny v systému konzole se k ní hráči nedostali.

Na pc čeština normálně běhá,takže to vypadá skutečně na neochotu sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno jde ale když se nikomu nechce přidat do hry takovou blbost jako je ruční výběr jazyka tak to je těžký

kdyby to byla neochota sony tak by nebyla funkční čeština u the last of us, watch dogs atd.

ty co dělaj ty hry tak maj nějakou češtinu těžce na klobáse a tak oba asasíni na ps4 maj jenom poločeštinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom doplním,že pokud tvrdí ,že je to chybou a neochotou na straně sony,tak jim půjdu napsat at se vyjádří jak to dopadlo(tvůrcům war thunder),protože oni tvrdí,že to je z uvedených důvodů chyba sony,že prý PS4 nemá český jazyk,což prý brání vadí nějakému rozhraní či co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu