Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 ucty a reseni problemu pri poruse konzole


Tool

Otázka

Ahoj, mam na PS4 dost secundarnich nakoupenych her a samozrejme k tomu prihlasovaci email a heslo, zajimalo by mne ovsem jak to je v pripade kdyz PS4 klekne a pujdem na reklamacku a tam ji vymeni. Co se stane pak s uctama na kterych jsou hry ? Jak je deaktivuju na dalku? Poradil by prosim nekdo jak se to dela v tomto pripade.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemusiš je vůbec deaktivovat, to ani nejde, to jde pouze u primárních. Sekundární účty stáčí pouze z konzole smazat.

A pokud by jsi měl konzoli v servisu a měnili Ti třeba disk, tak to také vůbec nevadí. Pokud se mění disk, tam můžeš ty účty normalne přidat znovu, účty se nevztahují k HDD, ale k dané konzoli.

Měnil jsem teď disk a s účty ze starého HDD jsem nic nedělal a nechal je tam.

Když jsem dal nový HDD, tak jsem tam proste všechny účty zadal znovu a bez problémů.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano jde, ale měl by jsi informovat toho kdo vlastní primární účet, že to budeš dělat, protože si bude muset ten svůj primární účet aktivovat jako primární znovu. Pokud ho predbehnes, tak se může stát, že svůj sekundární účet aktivujes jako primární a tím ho vlastně okradeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samozřejmě pokud by se tak stalo, že by jsi to aktivoval jako primární, tak stačí jednoduše deaktivovat a stane se sekundárním.

Poté co se pak majitel toho primárního účtu přihlásí, tak mu to nabídne možnost aby ho aktivoval jako primární a bude moc v pohodě hrát dál.

Jediný hlavní problém vydím vtom, že se to dá přes ten web deaktivovat snad jen 1x za 6mesicu.

Takže pokud by bylo nutné to provést znovu během těch 6 měsíců, tak by se musela kontaktovat podpora Sony a říct jim co je za problém a jestli by to šlo deaktivovat přes ně, protože přes web to momentálně nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu