Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH Liberec


Jendys09

Recommended Posts

Hlavně za 2300 a když napíše tady lidem co se tim opravdu zabívaj daš 1500 +- je velkejrozdíl slišel sem že nedáva podporu a používa prý (nevim neviděl jsem ) čínskou náhražku s levnějšími součástkami (což má poté taky neblahý vliv na víko) Myslim že se tu v sekci dá sehnat dost lidí na upravu třebas Rendis ,Xmod , Drak3go atd atd .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OVN ALL je v pohode. Sam jim mimo jine posilam RRODy a YLODy a maximalni spokojenost. Cena? To je otazka jak se na to podivas, kolik stoji cesta nebo posta. V globale to prijde na stejno.

Jirka85:

Cinske nahrazky? To ze nekdo nepouziva Xecuter produkty, jeste neznamena ze je to horsi (a nemusi to byt Cina).

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda nějak nechapu jak někdo od Hodonina posíla něco do Jablonce ,ale teda " nabitka 2300 vs 1500 stim že to bude od člověka co používá originál díly " A za poštovný daš max 300kč takže tu meleš blbosti protože 2300-1500 je v celém světě 800kč a propo (člověku jsem volal když sem chtěl opravit Xbox a co mi řekl do telefonu za některe věci sem nechapal ...Nikdo jiný se mě na to sami neptal natož mě odmitnul že mam moc novou aktualizaci at se ozvu o pár týdnů) Takže to ukončíme pokud chceš vědět co člověka odradí je že ti někdo nabídne neoriginál díly o 3/4 dráž a od člověka co to má sem se dozvěděl že tě po nainstalování pošle do p....e že si zbytek najdeš na youtube . Klidně se zlob ale chapu proč mě někdo řekl at se naněj vykašlu .Pokud jsi sním spokojený tvoje věc RROD a YLOD je neco jiného než RGH ... A tady se bavíme o Upravě ne Opravě od jednoho z vydejních míst CZC.cz ;)

A pokud jsi to nepochopil tak Originál je vždy dražší než kopie Nééé obraceně . :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda nějak nechapu jak někdo od Hodonina posíla něco do Jablonce ,ale teda " nabitka 2300 vs 1500 stim že to bude od člověka co používá originál díly " A za poštovný daš max 300kč takže tu meleš blbosti protože 2300-1500 je v celém světě 800kč a propo (člověku jsem volal když sem chtěl opravit Xbox a co mi řekl do telefonu za některe věci sem nechapal ...Nikdo jiný se mě na to sami neptal natož mě odmitnul že mam moc novou aktualizaci at se ozvu o pár týdnů) Takže to ukončíme pokud chceš vědět co člověka odradí je že ti někdo nabídne neoriginál díly o 3/4 dráž a od člověka co to má sem se dozvěděl že tě po nainstalování pošle do p....e že si zbytek najdeš na youtube . Klidně se zlob ale chapu proč mě někdo řekl at se naněj vykašlu .Pokud jsi sním spokojený tvoje věc RROD a YLOD je neco jiného než RGH ... A tady se bavíme o Upravě ne Opravě od jednoho z vydejních míst CZC.cz ;)

A pokud jsi to nepochopil tak Originál je vždy dražší než kopie Nééé obraceně . :idea:

Co je u tebe original? Cipu na RGH je nekolik. Ale tvoje vec. Uz dal nic radeji nepisu, at tu neni zbytecny FLAME. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://console-forum.net/tema/160032-pozil-sem-nand-flasher-360-a-x-sem-uz-nerozjel-pomoc-diky Tu je docela hezky od Rendise popsan jeden případ .(neřikám že to je od Ovnella ) Toto jsem myslel jako čínskou kopii o ktere jsem se zminoval . Neni jediný ale dle mého pěkně propracovaný článek o možných rizicích . Omlouvám se za Flame ale pakliže někdo přemyšlí nad RGH a četl si toto téma,tak by měl vědět proč jsem reagoval a i se snažil doporučit jiné Flashery .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu