Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dying Light


DeviR1

Recommended Posts

Asi si tuhle hru pořídím, ještě chvíli počkám na recenze. Každopádně nebudu kupovat digitální kopii a všechny obchody ji mají mít až 27.1., ovšem až na tenhle, který ji má prý skladem a to rovnou více než 20ks http://www.k24.cz/product/191869/Elektronika/Herni_zona/Dying_Light_XONE_Polska_jazykova_verze.html?product_code.=XONEGRADYINGLIGHT

Navíc tam prodávají i sběratelskou edici, která vypadá fakt dobře, taky tam je "skladem". Nezkoušeli jste to tam někdo kupovat? Mě to spíš připadá jako chyba, když všechny ostatní obchody ji mají mít až na konci února.

EDIT: Napsal jsem jim zprávu, tak pak dám vědět. Jestli to fakt mají, tak tu kolektorku beru :-)

Upraveno uživatelem DeviR1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jim napsal dotaz a odpověď je, že hra je pouze v polštině, nelze přepnout na angličtinu, ani žádný jiný jazyk. Takže menu, titulky atd. jen v polštině. To mi připadá jako pěkně nesmyslný tah, ale co se dá dělat... Budu muset počkat na konec února.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu