Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

redukce DVI-hdmi-


ondra306

Otázka

Zdarec pánové,mám takový problém ale možná už to z vás někdy řešil :cheesygrin: tak se vás ptám, mám doma monitor Eizo kde je jen DVI,,Chci abych používal normálně monitor z PC ale když PC vypnu chci aby jel PS4 tak jsem koupil redukci viz. http://www.alza.cz/redukce-dvi-dm-dual-dvi-d-dual-hdmi-d920… a včera jsem to zkusil a nejde to,,,máte prosím nějakou radu abych mohl mít připojený jak PC tak i PS4 když monitor má jen DVI..Díky za rady pokud nějaké budou :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tohle vypada na spatnou volbu podle toho co pisou to dela z DVI -> HDMI plus DVI -> DVI pruchozi

ty potrebujes obyc redukci HDMI to DVI

mam vyzkouseno ze s tou obycejnou to jde, dostanes ji ke kazdy grafarne,

http://www.czc.cz/redukce-hdmi-a-dvi-d-f-m/45140/produkt

k tomu z ebaye HDMI switch (stoji 100kč cca) a muzes to prepinat kdyz to nakombinujes dobre s kabelama a tak ..

to co si sobednal na me pusobi jako kabel co das do pc a muzes do nej pripojit tv i monitor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

timhle podle toho co pisou pripojis k jednomu PC dve HDMI obrazovky

koupil bych hdmi to dvi .. nebo ho vzal z krabicky od grafarny, davaj ho tam gratis, pripadne se da koupit tak za 20kč

pak hdmi switch

z ps4 do hdmi switche

z pc do hdmi switche

a pak z hdmi switche do monitoru a tesne pred monitorem redukce HDMI to DVI

140kČ DOHROMADY

ebay :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu